Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

za nami dlugi dzien pracy, dlatego dzisiejsza aktualizacje #wykopchangelog publikuje o nieco pozniejszej porze, ale wierze, ze te usprawnienia (nie ostatnie!) Was uciesza.

Zmiany, ktore dzis wprowadzilismy, to:

1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.

2. Zmienilismy sposob prezentacji dyskusji na Mikroblogu. Obecnie pod postem beda pojawialy sie dwa komentarze, nie trzy. Ucieszy Was zapewne fakt, ze bada to dwa najlepsze komentarze w dyskusji, a nie trzy pierwsze. Wiemy, ze na tej zmianie bardzo Wam zalezalo.

3. Pojawily sie rowniez zmiany zwiazane z edytorem dodawania komentarzy, stal sie "wyzszy" i wygodniejszy w korzystaniu - sprawdzcie i podzielcie sie swoimi opiniami.

4. Na Mikroblogu, w zakladce "aktywne" poprawilismy sortowanie Waszych wpisow, tak by lepiej pokazywac to co rzeczywiscie jest aktywne.

Obecnie realizujemy:
- wdrozenie powiadomien dla tagow;
- kolejne poprawki w czarnych listach;
- zmiana wygladu trybu nocnego;
- update aplikacji na Androida
- uruchomienie testow beta aplikacji iOS - przed wdrozeniem produkcyjnym zaprosimy rowniez Was do wspolpracy;
realizacja aktualnych poprawek i bledow.

Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet. Co jest dla Was wazne, co utrudnia Wam korzystanie z serwisu, a takze to co chcielibyscie obecnie zmienic. Podzielcie sie w komentarzach swoimi opiniami, sa one dla nas bardzo wazne.

#wykop #nowywykop #naprawiamy #internet
  • 250
@m__b: No a na dole jest tylko poprzednia strona i następna strona. To jak chce przejść na1 czy 2 stronę gorących to musze napiedzielać z 10 strony aż do pierwszej przyciskiem poprzednia strona a i tak nie wiem jak daleko od pierwszej strony jestem. Zróbcie tak jak było kiedyś czyli po prostu dodajcie numery stron
m__b: Aż tak nas nie szanujesz, że nawet nie chce ci się używać polskich znaków?


@NaChuiMiTaCHata: Tylko Michał zdaje się w ogólnie nie używa polskich znaków diakrytycznych na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaChuiMiTaCHata: MB od kiedy pamiętam pisze bez polskich znaków. Też kiedyś tak pisałem, bo sto lat temu w necie były kłopoty z obsługą, mnóstwo różnych standardów stron kodowych itd.

@m__b: jak chcę odpowiedzieć w tym wpisie OP-owi czy innym mirkom, to po naciśnięciu "Odpowiedz" nie dodaje mi automatycznie wołania i np. Ciebie też musiałem przed chwilą dopisać z palca, żebyś dostał powiadomienie.

A czy w ogóle je dostaniesz, zobaczymy (
Chetnie dowiemy sie jakie tematy, usprawnienia i naprawy bledow maja obecnie dla Was najwyzszy priorytet.

@m__b: powiadomienia z obserwowanych tagów :). Fajnie jakby były one oddzielone od reszty powiadomień tak aby nie mieszamy się razem te z tagów z tymi gdy ktoś nas zawoła lub napisze pw. Wisienką na torcie będzie grupowanie powiadomień. Dla przykładu obserwowany tag 1 i poniżej wszystkie powiadomienia odnośnie tego tagu, następnie obserwowany tag 2 i znowu
@m__b: Dejcie powiadomienia na aplikacji, bo nie chcę mi się skakać z przeglądarki na apke, tylko po to żeby zobaczyć, czy ktoś napisał xD Również dodawanie bezpośrednio obrazków z galerii czy tam ze strony, brak odtwarzań streamble. Jeszcze dużoooooo pracy przed wami, jeśli chcecie żeby ten serwis, jako tako pracował i był ruch jak na wcześniejsze wersji.
1. Zglaszaliscie nam problem z prawidlowym linkowaniem na Mikroblogu - obecnie zostalo to naprawione. Teraz, jesli ktos w dyskusji uzyje Waszego loginu (@login_uzytkownika), powiadomienie przekieruje Was bezposrednio do miejsca, w ktorym zostaliscie zawolani. Wiemy, ze podobny problem dotyczy rowniez wolania w znaleziskach - pracujemy obecnie nad rozwiazaniem tej kwestii.


@m__b: ja nie wiem czy się śmiać czy płakać...
@m__b
w aplikacji mobilnej naprawcie tagi. pokazuje mi w obserwowanych to, co mam na czarnej liście, nie pokazuje tagu, do którego najczęściej zaglądam
poprawcie wołanie użytkowników na Mirko, jeśli zawoła się jedną osobę napisze się jej dwa zdania, a potem w tym samym miejscu chce się zawołać kolejną klikając odpowiedz, to wszystko to, co napisaliśmy wcześniej wywala w kosmos. Drugiego Mirka można zawołać tylko wpisując z nick z ręki