Wpis z mikrobloga

Ludzie na tagach #blackpill #przegryw itd mówią, że #damskiprzegryw nie istnieje, że jako kobiety mamy o wiele więcej matchów, łatwiej nam o randki itd... Ale czy Wy wiecie jak to naprawdę wygląda? Robicie eksperymenty z 2-metrowymi umięśnionymi chadami żeby udowodnić swój punkt, to może pora spojrzeć z perspektywy drugiej strony?

Jako kobieta poniżej przeciętnej owszem możecie mieć dużo matchy (o ile lajkujecie też nieatrakcyjnych mężczyzn), ale sytuacja będzie identyczna jak do Waszej, czyli tragiczna. Matche to nieatrakcyjni kolesie, często napaleni i zboczeni, zawsze jakieś obleśne teksty. Jak już #!$%@?ę z kimś atrakcyjnym to albo jest przygłupem, albo jest fejkiem, albo mnie będzie zlewać. A nawet jak już jakiś atrakcyjny chłopak zwróci na nas uwagę to myślicie, że chce od nas czegoś więcej niż seksu? Nie - przyjdzie, będzie udawać zaangażowanego, wyrucha nas a potem kontakt się urywa. No super. Jeżeli myślicie że dziewczyny chcą czegoś takiego to jesteście w błędzie bo też potrzebujemy miłości, zaangażowania, ciepła drugiej osoby. A takie osoby nam również ciężko znaleźć.

Wasze życie to tiktok i instagram gdzie widzicie same "juleczki" 10/10 i myślicie, że tak wygląda każda dziewczyna. Nie, jest mnóstwo brzydkich kobiet, które się wstydzą pokazywać na mieście, a co dopiero na social mediach. Mówicie, że jakiś % mężczyzn jest ignorowany przez kobiety. To przypomnijcie sobie czasy szkoły. Każdy chłopak się podkochiwał w najładniejszych dziewczynach w klasie, każdy je zaczepiał, gadał z nimi. Nawet te stereotypowe przegrywy nie zwracały uwagi na takie jak ja tylko własnie te juleczki. Tylko oni często nie mieli odwagi je zaczepiać, zagadywać i nie okazywali tego, że się #!$%@?ą. A brzydkie dziewczyny tak jak mówiłam albo były ignorowane albo wyśmiewane przez ładniejsze koleżanki i przez kolesi.

Takie jak ja żyją w cieniu ładnych dziewczyn i jestem pewna że pamiętacie sporo takich przykładów ze szkoły. Dlatego jeżeli ktoś mi mówi że #damskiprzegryw nie istnieje to coś jest z nim nie tak. A jeżeli przegryw określacie przez to jak łatwo komuś zaruchać to nie mam do Was słów. Życie to nie tylko seks. A jeżeli dla Was seks jest wyznacznikiem wszystkiego to odkładajcie pieniądze i chodźcie sobie na divy, staniecie się wygrywami co nie?

Nie pozdrawiam xd

#zalesie #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #seks #rozowepaski
  • 141
  • Odpowiedz
  • 1
, laska może zacząć swoje życie seksualne w wieku 30 lat bo nie musi prowadzic zadnej gry zeby urobic partnera.


@krucjan: ale wiesz że laskom nie zależy na szybkich numerkach szczególnie z kimś komu zależy tylko na tym aby chwilę postukać, dojść i olać laskę? Wy patrzycie na wszystko przez pryzmat seksu i to jest chore. Poza tym macie to na wyciągnięcie ręki u prostytutek.
  • Odpowiedz
@Vidella: Zrób sobie operację płci bo nie uwierzysz jak faceci są ignorowani albo wręcz POGARDZANI, tak JAWNIE POGARDZANI przez kobiety. Kobiety się czują źle bo chcą mieć za partnera kogoś z 20% najbardziej atrakcyjnych mężczyzn a innych w czasach swej młodości nawet NIE BIORĄ POD UWAGĘ. A facet z kolei nawet potrafi zagadywać i 5/10 czego kobieta NIGDY nie zrobi.

Kobiety mają wyparcie, koniec kropka. One NIE CHCĄ zrozumieć męskiego
  • Odpowiedz
  • 0
@Fekalny_okuratnik: jak już mówiłam przeciętni faceci ślinią się do top juleczek a nie patrzą na te brzydkie jak ja. Identyczna sytuacja. Przypomnijcie sobie czasy szkoły zamiast żyć tik tokiem.

Czyli nawet będąc grubą locha z brzydka morda może mieć seks i zainteresowanie u drugiej płci, ciekawe jakby by to wyglądało jakbyś była grubasem z brzydką morda


@Amir7: Masz divy na wyciągnięcie ręki? Wyobraź sobie brzydką dziewczynę, której NIKT nie chce poza zdesperowanymi 50 letnimi żulami spod monopola. Ona nawet nie może kupić seksu bo męskich prostytutek nie ma. Już pomijając fakt, że nie na seksie nam zależy. A bycie postukaną kilka razy żeby ktoś sobie ulżył nie wzmacnia naszej samooceny tak jak to ktoś wyżej
  • Odpowiedz
@Vidella
Przeciętni faceci podbijają też do przeciętnych kobiet, ale one niechętnie to odwzajemniają.
Mówię to z własnego doświadczenia na apkach randkowych, często odrzucałem profile tych najładniejszych bo wyglądały na księżniczki albo wiedziałem, że zwyczajnie nic z tego nie będzie. Lajkowałem przeciętne dziewczyny i czasami wpadały pary, ale nawet mając dopasowania było ciężko, wiele dziewczyn nie angażuje się w rozmowę albo w ogóle nie odpisuje. I to nie były żadne sprośne wiadomości
  • Odpowiedz
@Vidella:

jak już mówiłam przeciętni faceci ślinią się do top juleczek a nie patrzą na te brzydkie jak ja. Identyczna sytuacja. Przypomnijcie sobie czasy szkoły zamiast żyć tik tokiem.


Przeciętni chłopcy, bo piszesz tutaj o czasach szkolnych, ślinią się do tych juleczek oraz niektórych zwykłych dziewczyn, które trafiają w ich gust. Tylko z biegiem czasu, zwykle w szkole średniej to się zmienia i te brzydsze zdobywają
  • Odpowiedz
@Vidella: no pewnie że tak, ten kto uważa że nie istnieje damski przegryw nie wychodzi z domu (no chyba że do sklepu) i nie żyje w społeczeństwie , sam w kasie mam z conajmniej 4 dziewczyny które mógłbym po podpiąć pod przegryw, no dobra jedna sobie radzi w życiu i jest dosyć kumata, a do tego nie brzydka a przeciętna buźka ale ma tak #!$%@? proporcje ciała (wąskie biodra szerokie
  • Odpowiedz
@Vidella: Ja ci cos powiem: nie jest jak mówisz, bo sam mając ryjec tak 5/10 czyli taki bardzo przeciętny mietek, probowałem lajkować profile kobiet BARDZO przeciętnych. Wiesz co się dzieje? Na badoo na 99% dostaję „X”… wiesz kto mi daje „serduszka?” Osobniczki z jakimiś dziwnymi defektami, typu nie wiem bezzębie, 200 kg nadwagi, albo jakieś stare babki po 50-tce. Jakaś zwykła lucyna ze spożywczaka, zaniedbana ale względna, ma w dupie takiego typka jak ja- ONA MIERZY DUUŻO WYŻEJ.
Oczekiwania skromne:
-brak nadwagi
-jakiegoś syfu na twarzy
-dziwnych deformacji jak osoby dotknięte upośledzeniem
  • Odpowiedz
@Vidella: Niestety tak to właśnie wygląda na tej stronie. Przegrywy definiują łatwość, jako możliwość znalezienia na sex, a wiadomo że na sex zawsze jest masa chętnych i napalonych facetów. Niestety ci goście nie rozumieją ze lwia część kobiet ma inny cel.
  • Odpowiedz
Do siebie nie równaj kryptoprzegrywie.

Lubię, jak poprosisz do możesz nawet obejrzeć moje obuwie z bliska, do mordy ci przystawie podeszwe i przycisne.


@olaf_wolominski: No już się tak nie oburzaj.
Na pewno w serduszku jesteś życzliwym, MAŁYM mirkiem ()

A czarno wrzuciłem, bo twój przeciętny post obraża moją inteligencję. No szanujmy się. Kto by chciał widzieć posty manleta?
  • Odpowiedz