Wpis z mikrobloga

Wychodzi na to, że Sycylia zimą jest wspaniałym miejscem do ucieczki przed mrozami i wiecznie zachmurzonym, polskim niebem.

Zapraszam Was na słoneczną Sycylię, gdzie wraz z #niebieskipasek wylądowaliśmy w połowie grudnia, nakręceni na sycylijskie widoczki pewnym serialem od hbo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W TYM ARTYKULE znajdziecie:
- plan na jednodniowy wypad do słynnej Taorminy
- 11 odwiedzonych przez nas atrakcji
- info jak tam dojechać i jak poruszać się komunikacją miejską bez konieczności wypożyczania samochodu!

Artykuł jest długi i ma wiele zdjęć - włożyłam w niego sporo pracy i będzie mi bardzo miło, gdy zostawisz komentarz/plusa/wykopiesz/udostępnisz go komuś ()

Tag do obs/blok -> #neverendingtravel

BLOG | TikTok | Instagram | YouTube |Facebook

porfaworek - Wychodzi na to, że Sycylia zimą jest wspaniałym miejscem do ucieczki prz...

źródło: Taormina_grudzień_Sycylia_neverendingtravel-86

Pobierz
  • 23
@porfawoerk Fajne, ale każde zdjęcie z praktycznie tym samym presetem/filtrem, trochę męczy oglądanie tego, szczególnie, że często wcale to nie pasuje.
@Tomash49: Nie chodzi o to, żeby na siłę było inne, nie chodzi też o to, żeby było jak najbardziej realistyczne. W idealnym przypadku do (obróbki) każdego zdjęcia chciałoby się przysiąść indywidualnie. A mój komentarz to ogólne wrażenie - po prostu źle mi się to oglądało. Byłem na Sycylii i w Taorminie, i uważam ją za jedną z piękniejszych miejsc na mojej liście (a co nieco podróżuję) które zwiedziłem. Jak dla mnie
@justBrowsin: po tym, co napisales, jestem w 99% pewna, że nie przeczytałeś artykułu.

P.S. Życzę ci znalezienia hobby, ktore sprawi ci tyle frajdy, ze bedzie ci sie chciało „przechwalać” się nią i dzielic czyms pozytywnym w sieci. A miejsca starczy tu dla kazdego (wystarczy wykupić hosting i voilá) . Szczególnie na mikro, tak dla przypomnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)