Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z autorów aplikacji opartych o API wykopu dostał w poprzednim roku zaproszenie do uzyskania dostępu do nowej wersji?
Bo m__b chwali się, że wysłali zaproszenia w październiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tym etapie kontaktowalismy sie rowniez z tworcami najwiekszych aplikacji wykopowych i zapraszalismy ich do uzyskania dostępu do nowego API - pierwsze zaproszenia wyslalismy na poczatku pazdziernika.


https://wykop.pl/wpis/70140931/przepraszam-w-minionym-tygodniu-opublikowalismy-no/

@sokytsinolop @wouchu @kebab_z_ostrym

#wykopapi #wykopapiv2 #wykopapiv3 #anonimowemirkowyznania #barylkakrwi #rowerowyrownik #wykopaktywny #mirkolos #mirkolisty #mirekszukazony #bookmeter #otwartywykopmobilny2
  • 15
@szokiniedowierzanie: jako #krwawybot nie dostałem żadnej informacji (ale korzystam z innego konta i klucza do API niż baryłka)
po wdrożeniu nowej wersji portalu od razu poprosiłem o nowe dostępy, po kilku godzinach dostałem mail, że wykop pracuje na poprawą wydajności i dostępny dostanę gdy tylko będzie to możliwe
dostępu do API i dokumentacji nie dostałem do tej chwili
@szokiniedowierzanie: chcesz powiedzieć, że nikt się z Tobą nie kontaktował tzn. @m__b i @a__s olali twórcę apki,#bookmeter, jednej z większych i aktywniej działających społeczności tego serwisu? :D


@mokry: nic nie dostałem, sprawdzałem e-maila oraz wiadomości prywatne, nie było żadnej informacji o API v3.
Trochę dziwne, bo #bookmeter ma ponad 2600 obserwujących, to chyba najwięcej zaraz po #anonimowemirkowyznania.
szokiniedowierzanie - >@szokiniedowierzanie: chcesz powiedzieć, że nikt się z Tobą ni...

źródło: EnormousBouncyEuropeanpolecat-size_restricted

Pobierz