Wpis z mikrobloga

@AbaddonLincoln
ostatni poprawny wpis z rowerowego równika wrzucił @StulejmanWielki i tam była wartość 27 136, zgadzała się też z kilkoma poprzednimi wpisami co do sumowania. Przynajmniej tak to widzę w apce na androida po wyszukaniu tagu rowerowyrownik.
@Zgnila_Zielonka wrzucił wpis w niezgodnym formacie, bez wartości początkowej i liczby zrobionych km, więc osrałem go
@trzyes: @AbaddonLincoln: @krabozwierz: dodam od siebie kilka wskazówek co zrobić przed dodaniem wpisu, bo niemal od czasu kiedy dodaję tu wpisy, robię to manualnie (więc mi wyjątkowo bez różnicy czy wykop stary czy nowy), a teraz może się komuś to przyda:

1. Wkleić szablon wpisu z notatnika, tj. tekst dodawany na koniec czyli tagi, linki do skryptu, statystyk i inne stałe teksty wpisu.
2. Sprawdzić poprawność poprzednich przebiegów
wrzucił wpis w niezgodnym formacie, bez wartości początkowej i liczby zrobionych km, więc osrałem go


@trzyes: No i tu był błąd. Cały czas na tagu ktoś czuwa nad poprawnością wpisów i jeśli zauważy błąd, którego nie da się poprawić, to dodaje się wpis "= xxxxxxxx poprawny wynik"

taka sugestia - najlepiej byłoby dodać jakąś notkę z najważniejszymi informacjami, FAQ lub regulamin i przypiąć na początek na tagu ale że takiej opcji
@ElektrizPL @AbaddonLincoln @krabozwierz
k, sorry za problem - nie znałem tagu kontrola antydopingowa. Jestem na rowerowym równiku tylko od czasu do czasu i nie znam ani wszystkich, którzy tu postują ani innych reguł nieopisanych w regulaminie ma stronie równika

Skoro kontrola antydopingowa nie jest nigdzie opisana, to proponuję, żeby wrzucać w niej kilometry zgodnie z formatem z równika, albo dorzucać link do pominiętego posta, wtedy nie bedzie żadnych wątpliwości. Gdybym coś takiego
@trzyes: naprawić licznik* i nie, nie zmieni nikt formatu, bo taki był czytelny dla skryptu i przede wszystkim, odróżniał wyrównywanie od zwykłego wpisu z wyjazdem.
Jakby ktoś miał nagle dodać km z czapy, żeby wyrównać wartości, to by mu się to do statystyk zaciągało przecież. Trasa na x km, której de facto nie przejechał.