#dogecoin #kryptowaluty jak długo trzeba czekać od końca kopania do pojawienia się dogesów w confirm na doge.hash.so? Podkreślam iż wszystko gra, mhash pokazuje się na stronie kopalni :)
@xamil54: jak ci się już pojawią unconfirmy to nawet jak przestaniesz w tym momencie kopać to i tak ci się dodadzą po czasie do konta jako confirmed. Z tym nie ma nigdy problemu.
@promeus: w sumie tu chodzi o to ze kopie na doge.hash.com, i jak popróbowałem kilka minut dla ciekawosci to doszły po kilku godzinach te małe ilosci doge, ale teraz kopie od 7 godzin i dalej cisza na doge.hash.co. Natomiast na fast-pool jak kopię to na stronce nie pojawia mi sie moja predkosc kopania wiec wole nie marnować swojego czasu, na doge.hash pokazuje wiec tam kopię :)
@promeus: a jak nie pokazuje z powodu iż zle wpisałem link i login/hasło np pokręciłem w spacji albo coś? ok, na razie kopię dla fast-pool, scrypt jest wg. mnie w porządku, zobaczymy co dalej :)
@promeus: jeszcze jedno, w scrypt nie dałem --scrypt, bo z nim nie odpala CMD, bez niego odpala ale ponoc bez tej frazy nie kopie dogesów. wiec? Tutaj mówie już o cudaminer na laptopie połaczonym z fast-pool (wiem, na laptopie nie oplaca sie kopac, ale tylko chwile, zobaczyc czy link dobry
@promeus: ja mam odrobinke inaczej, mam folder z wszystkimi plikami cgminer 3.5.0, i tam plik scrypt.bat z linijka: cgminer.exe --scrypt -o stratum+tcp://fast-pool.com:3333/ -u xamil.w1 -p (hasło) i dalej mam pierdółki zeby karta chodziła na max możliwości. Ok teraz juz działa i kopie dla fast-pool, na kopalni się już ładnie pokazuje. I jeszcze jedno pytanie dla kogo kopac? fast-pool czy doge.hash? Trudność i tak jest tam sama?
@promeus, chyba już ok jest, kopię dla fast-pool, unconfirmed pomału rośnie, po 20 min kopania mam 0.36 doge, ale na stronie kopalni pokazuje iż kopię z prędkoscia 15kh/s a w CMD pokazuje 110.2kh/s, wiec?
@promeus, difficulty w kopalni pisze iz jest na poziomie 755, a wg kalkulatora za 110khash/s i 755 w godzine powinienem mieć 61 dogesów według kalkulatora. Coś jest nie tak?
Ruszamy z kolejnym #rozdajo – wygraj kartę podarunkową do Allegro o wartości 100 zł!
Aby wziąć udział w konkursie, zaplusuj ten wpis oraz w komentarzu krótko odpowiedz na pytanie konkursowe: Jeśli wygrasz, na co wydasz (lub do czego dołożysz) to 100 zł? ( ͡~ ͜ʖ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora