Wpis z mikrobloga

Ponownie aktualizujemy #wykopchangelog ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Obecnie na Waszych profilach - w zakładkach Wykopane oraz Zakopane - wróciły treści, na które oddaliście głosy.

2. Naprawiliśmy również błąd, który powodował, że autor znaleziska mógł usuwać wszystkie komentarze w swoim znalezisku - obecnie usuwanie takich komentarzy nie jest już możliwe.

O kolejnych zmianach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog
Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie oraz wszystkie sugestie, które nam wysyłacie ()

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 104
@wykop: Super, ale pora na coś ambitnego
- po kliknięciu "odpowiedz" na górze nie przenosi mnie na dół strony do pola wprowadzania jak to było przedtem
- kiedy przywrócicie wszystkie akcje na profilach (komentarze, etc.) a nie tylko i wyłącznie wpisy z mirko?
@wykop: upierdliwy jest brak informacji o liczbie osob obserwujacych tag w podpowiedzi, ktora pojawia sie gdy chce uzyc tagu np. we wpisie na mikroblogu . To byla bardzo pomocna funkcjonalnosc, bo od razu bylo widac pod ktorym tagiem jest wieksza grupa docelowa, a ktory jest martwy i nie warto go uzywac.Pomocne np. gdy pisalo sie w temacie, w ktorym nei jest sie bieglym (np. #budujzwykopem) a zalezalo zeby trafic do
@wykop: w jaki sposob obejrzec "ulubione"? znakowalem w ten sposob rzeczy ktore chcialbym przeczytac np. w weekend. Nadal moge tak oznaczac znaleziska i wpisy na mirko, ale nie mam (nie widze) mozliwosci dobrania sie do listy rzeczy ktore w ten sposob oznaczylem.

EDIT: dobra mam... dobrze byloby to dodac rowniez "w moim profilu" np. we /wpisy, tuz obok DODANE, KOMENTOWANE, PLUSOWANE mozna by tam tez dodac ULUBIONE. Wydaje sie ze byloby
@wykop myslalem ze jakis blad - dodalem pod tym wpisem 2 komentarze a ni w zab ich nie widac, okazalo sie ze tutaj jest STRONICOWANIE. Tak jakby cofniecie sie o pare lat wstecz.
od razu bylo widac pod ktorym tagiem jest wieksza grupa docelowa, a ktory jest martwy


@geszue: Nie jest to naszympriorytetem, gdyż obecnie wszystki tagi są martwe

Pozdrawiam m__b

( ͡ ͜ʖ ͡)
@m__b: Trzymam kciuki.
Jest też inny problem - w sekcji znalezisk skomentowanych przez danego użytkownika, nie wyświetlają się jego komentarze. Trzeba wejść w znalezisko, by je zobaczyć.