Wpis z mikrobloga

Ponownie aktualizujemy #wykopchangelog ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Obecnie na Waszych profilach - w zakładkach Wykopane oraz Zakopane - wróciły treści, na które oddaliście głosy.

2. Naprawiliśmy również błąd, który powodował, że autor znaleziska mógł usuwać wszystkie komentarze w swoim znalezisku - obecnie usuwanie takich komentarzy nie jest już możliwe.

O kolejnych zmianach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog
Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie oraz wszystkie sugestie, które nam wysyłacie ()

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 104
@wykop: Przekleję jeszcze raz to samo co napisałem pod ostatnim wpisem bo na 4 stronę i tak nikt nie wchodzi.

Te całe kategorie to może nie byłby taki zly pomysł gdyby to weszło jako dodatkowa funkcjonalność bez wycinania starych. Zresztą mi się już nie chce nawet pisać i wyrażać opinii. Te problemy zglaszane tutaj to jest tylko wierzchołek góry lodowej, a pod spodem są gorsze rzeczy niż wycięte funkcjonalności czy skopany
@wykop
Czy wy nie możecie zrollbackowac poprzednie wersji? W zaciszu poprawić wszystkie błędy, przetestować, zaprosić użytkowników na testy i uwagi, wprowadzić poprawki, zaktualizować stare biblioteki, poprawić bezpieczeństwo, przywrócić stare API. I dopiero jak nowa wersja będzie gotowa w 100% to ja wdrożyć? Może do tego czasu wrócą poprzedni użytkownicy, bo jest ich coraz mniej, aktywność spada. A brnięcie dalej w dziurawą nową wersję totalnie zabije ten serwis.

To w jaki sposób wdrozyliście
2. Naprawiliśmy również błąd, który powodował, że autor znaleziska mógł usuwać wszystkie komentarze w swoim znalezisku - obecnie usuwanie takich komentarzy nie jest już możliwe.


@wykop: Jaki błąd? To jest FUCKUP!!! Serwis który tworzą urzytkownicy dodając materiały w formie linku pod któym generuje się treść i merytoryka czyli komentarze gdzie wywiązuje się dyskusja na temat linku dawał możliwośc autorowi usuwanie komentarzy? xD Czy Wy jesteście normalni?! Kto pisął ten kod i
Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie oraz wszystkie sugestie, które nam wysyłacie ()


@wykop: Jakie k... wsparcie? praktycznie cały wypok na was pluje bo zamiast fajnego projektu z praktycznie domową atmosferą, zrobiliście coś czego żaden użytkownik nigdy by wam nie pogratulował. Jakieś cukierkowe gówno jeszcze z lukrem i rodzynkami.

Nie kumacie że tego się nie da używać? Może jakaś gośka z kiosku uznała by to
@wykop: avatar w prawym górnym rogu mógłby znowu zostać linkiem.
Ileż razy otwierałem swój profil w nowej karcie środkowym kliknięciem myszki :( a teraz nic się nie dzieje
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ej, #!$%@?śmy, musicie trochę wytrzymać i wspólnie, z waszymi uwagami przywrócimy temu miejscu dawną przejrzystość?


@ZarazSieRozkreci: otóż to.

Już chyba lepiej zrobić 10 dni przerwy technicznej i na 2 zmiany nadgonić najważniejsze krytyczne rzeczy (lista bugów już teraz wystarczy pewnie na miesiące pracy), a potem wrócić z działającą wersją, niż codziennie zniechęcać do siebie użytkowników.
@wykop: Dzięki! Robicie dobrą robotę! Choć nikt nie docenia, ale naprawdę kontynuujcie, wiem, że trudno prowadzić taki duży serwis, a wy naprawdę to ogarniacie, dziękuje za waszą pracę.
@JPRW: U mnie wyświetla moje komentarze i to chronologicznie jak kliknę na swój profil->mikroblog->komentowane.
Już któraś osoba o tym pisze, a nie wiem o co chodzi. Może źle zrozumiałem...
@wykop: Czarna lista już mi działa więc supcio, ale chciałbym żeby ta dotycząca tagów działała po staremu... Dawniej jak miałem zablokowany tag, to nie wyświetlał się na Mikroblogu, ALE jak na ten tag wszedłem, to mogłem poczytać. A teraz muszę najpierw odblokować...