Wpis z mikrobloga

Ponownie aktualizujemy #wykopchangelog ( ͡º ͜ʖ͡º)

1. Obecnie na Waszych profilach - w zakładkach Wykopane oraz Zakopane - wróciły treści, na które oddaliście głosy.

2. Naprawiliśmy również błąd, który powodował, że autor znaleziska mógł usuwać wszystkie komentarze w swoim znalezisku - obecnie usuwanie takich komentarzy nie jest już możliwe.

O kolejnych zmianach będziemy informować pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog
Dziękujemy za Wasze ogromne wsparcie oraz wszystkie sugestie, które nam wysyłacie ()

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 104
@wykop
serio nie widzicie że treści nie są wgl czytelne? żeby tak #!$%@?ć trzeba było się porządnie postarać a może to celowe działanie?
@wykop: a da radę zrobić coś z tym paskiem po lewej stronie? Jak jest zwinięty i klikam w domyślne kategorie to spoko, ale jak klikam w swoją to się ten pasek rozwija i nie przechodzi do kategorii, trzeba kliknąć jeszcze raz.

W ogóle moglibyście wprowadzić opcję zmiany kolejności tych kategorii i wywalenia tych domyślnych :>

Wszystko zaczyna mieć ręce i nogi, jeszcze z miesiąc i będzie cool :D
@wykop: Coście zrobili z listami ulubionych? Na poprzednim wykopie miałem utworzonych kilkanaście list i setki przypisanych i poukładanych znalezisk. Teraz wszystko mam wrzucone do jednego wora pod "ulubione" co czyni je dla mnie bezużyteczne. Czy jest szansa na odzyskanie swoich dawnych list? W starym wykopie była możliwość ich eksportu, niestety nie skorzystałem z niej, bo nigdy nie przypuszczałem, że mogę je kiedykolwiek tak nagle i bez ostrzeżenia utracić...
1tn00pr - @wykop: Coście zrobili z listami ulubionych? Na poprzednim wykopie miałem u...

źródło: comment_bBJcjWvI8zl5Gg0P0RWKeZZfwQrsZcTJ

Pobierz