Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.

Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać co myślisz :-)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Qbvmb4BtZmA

Kategoria własna pozwala przeglądać Wykop złożony jedynie z interesujących nas artykułów i wpisów! Jeśli jesteście programistami, a programowanie to Wasza pasja, dobierając odpowiednio tagi, frazy oraz loginy, możesz stworzyć swój własny Wykop (każda kategoria ma własną Stronę Główną, Wykopalisko i Mikroblog), na którym znajdziecie tematy związane jedynie z programowaniem.

Takich kategorii możecie założyć wiele, a każda z nich może dotyczyć zupełnie innej dziedziny - to Wy ustalacie czy znajdzie się w nich #humor, #nauka, #rower, #ekonomia, #historia czy #rozrywka. Przeglądając kategorię zawsze zostaniesz poinformowany o nowych wpisach i znaleziskach z danej tematyki. Ale to nie wszystko, linkiem do stworzonej przez siebie kategorii możesz podzielić się z innymi Wykopowiczami!

#wykop #nowywykop
wykop - Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z ta...
  • 336
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wykop
xD

wykop potrzebował feedbacku od użytkowników że jak obserwują tagi to córki by wiedzieć o ich aktywności. No kto by pomyślał...

z takich innych oczywistych rzeczy to jak klikam cytuj na apce to nie chcę żebyście czyścili treść wiadomości kasując nick osoby której odpowiadam albo samą wiadomość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop
serio robicie sobie z nas jaja i ubiliście aktywność na tym portalu. W gorących teraz mam posty 0 komentarzy, 15 plusów
to jest jakiś dramat
  • Odpowiedz
@wykop
Wy #!$%@? debile xD osoba odpowiedzialna za 2.0 powinna zostać #!$%@?. Wykop przywrócony do poprzedniej wersji a dla nowego zrobić osobną stronę na testy dla chętnych.
  • Odpowiedz
@wykop: Kategorie w gruncie rzeczy są ok i myślę że po krótki przyzwyczajeniu zyskają na popularności. Ale powiadomienia z tagów muszą wrócić bo to pozwala na zupełnie inną koncepcje śledzenia interesujących nas treści i wpisów. Bardzo dobrze że nad tym pracujecie.
  • Odpowiedz
@wykop: nie wiem, czy inni już o tym pisali, ale po otrzymaniu powiadomienia i kliknięciu na nie jesteśmy przenoszeni do posta/wykopaliska ale nie do odpowiedzi na nasz komentarz - trzeba skrolować przez ten nieczytelny gąszcz, żeby do niego dotrzeć.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop
Wy lepiej dajcie starą wersję. Bo tego dziadostwa to czytać nie można. Już nie wspomnę, że wywala aplikacje po naciśnięciu w filmik plus wylogowuje mnie kilkanaście razy na dzień...
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop: weźcie zróbcie tak, żeby nie pokazywało trzech komentarzy (nawet nie wiadomo czy trzech pierwszych czy trzech najbardziej plusowanych) pod wpisami tylko wpis pod wpisem a komentarze dopiero po wciśnięciu guzika. Po jakiego pirdolonego grzyba deficytowe miejsce w pionie mają zabierać komentarze wpisów, które nas nie interesują? Wy normalni jesteście?
  • Odpowiedz
@wykop: na #!$%@? mi jakieś kategorie, jak nie macie kontentu do nich, poza wpisami o tym co nie działa, albo jak bardzo #!$%@?ście, nic tu nie ma
  • Odpowiedz
@wykop
Kiedy zrobicie tak, by na aplikacji mobilnej ustawienia były zapisane? Wkurza mnie to ciągle przełączanie w komentarzach na głównej oraz na Mirko, ponieważ chcę od razu czytać najlepsze komentarze oraz od razu mieć gorące do cholery!!
  • Odpowiedz
@wykop: Fajnie tylko na ponad 300 obserwowanych tagów mam w menu obserwowane wpisy z dosłownie 3. Reszta mimo ze się pojawia na mirko to nie pojawia się w obserwowanych. Do tego jest różnica z tego co widać po tagach w zakładce obserwowane / wszystko i obserwowane / tagi. Więcej widać w wszystko z samych tagów. Więc to też do naprawy bo konkretnie #!$%@?.

Przykład widok obserwowane / wszystkie widac coś
houk - @wykop: Fajnie tylko na ponad 300 obserwowanych tagów mam w menu obserwowane w...

źródło: wypoktag1

Pobierz
  • Odpowiedz