Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z tagów powinny powrócić. Rozmowy z Wami pokazały nam jak ważna jest to dla Was funkcjonalność. Zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, przystępujemy więc do pracy - możliwość otrzymywania powiadomień o nowych treściach w tagach powróci niebawem.

Zanim to jednak nastąpi, pokażemy Wam jak prosto i przyjemnie możecie obserwować swoje ulubione tagi za pomocą kategorii własnych dostępnych w nowym Wykopie. Zapoznaj się z filmem i daj nam znać co myślisz :-)

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Qbvmb4BtZmA

Kategoria własna pozwala przeglądać Wykop złożony jedynie z interesujących nas artykułów i wpisów! Jeśli jesteście programistami, a programowanie to Wasza pasja, dobierając odpowiednio tagi, frazy oraz loginy, możesz stworzyć swój własny Wykop (każda kategoria ma własną Stronę Główną, Wykopalisko i Mikroblog), na którym znajdziecie tematy związane jedynie z programowaniem.

Takich kategorii możecie założyć wiele, a każda z nich może dotyczyć zupełnie innej dziedziny - to Wy ustalacie czy znajdzie się w nich #humor, #nauka, #rower, #ekonomia, #historia czy #rozrywka. Przeglądając kategorię zawsze zostaniesz poinformowany o nowych wpisach i znaleziskach z danej tematyki. Ale to nie wszystko, linkiem do stworzonej przez siebie kategorii możesz podzielić się z innymi Wykopowiczami!

#wykop #nowywykop
wykop - Wykopowicze,

w swoich zgłoszeniach sygnalizujecie nam, że powiadomienia z ta...
  • 336
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: dobra kategorie fajne tylko dajcie możliwość żeby można było wybrać czy chce się tam oglądać znaleziska czy wpisy albo to i to bo wchodzę sobie tam a tam same znaleziska które mnie gowno obchodzą
  • Odpowiedz
@wykop: po pierwsze czarna lista nadal działa jak chce, bo nadal wyświetlają mi się posty pod tagami, które mam na czarno.
Po drugie wyłącznie proszę te komentarze pod wpisami, bo przez to trudno poznać co jest komentarzem a co kolejnym wpisem. Jeśli zainteresuje mnie jakiś post to sam sobie wejdę w komentarze.
Po trzecie zróbcie to szybko, bo coraz więcej twórców z ciekawym kontentem przenosi się na hejto i wcale
  • Odpowiedz
@wykop: gdyby jeszcze przy takiej stworzonej kategorii pojawiało się powiadomienie o nowych wpisach od ostatniej wizyty, bądź nieprzeczytanych, to może nawet byłoby to spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wykop: czy wy autentycznie jesteście tak durni że spierdzieliliście działanie funkcjonalności która była spoko, zastąpiliście ją własnym pomysłem który nie pokrywa wszystkich funkcji poprzedniego rozwiązania i teraz bezczelnie próbujecie ludzi do tego przekonać filmikiem? Was marketingu pis uczy?
Z tego zasranego menu po lewej nie można nawet usunąć kategorii predefiniowanych które usera nie interesują. Swoje ewentualnie można dodać na samym dole. Do tego powiadomienia z obserwowanych treści są istotne bo
  • Odpowiedz
@wykop czy w apce w znaleziskach mogę wybrać raz że chcę komentarze od najstarszych czy, a każdym razem muszę przeklikywac z najnowszych? nie może się to zapisać?
  • Odpowiedz
@wykop: oddajcie powiadomienia z tagów, nikt nie chce tych waszych kategorii.

A jak już chcecie je do gardła pchać ludziom to pozwólcie ukryć 100% defaultowych i zrobić własną liste. Nigdy nie będę wchodził na kategorie Ciękawostki, informacje, rozrywka, sport, motorzyacja, technologia, ukraina, gospodarka czy podróze. Chce kategorie giełda / GME, kotki i pieski, swoje dwa autorskie tagi i ewentualnie jakieś wykopowe akcje w których będę brał udział.
  • Odpowiedz
@wykop: czy wy tam macie jakiegokolwiek UXa? Prosta sprawa, dodać wpis pod jakimkolwiek tagiem. Wcześniej w polu był znak nowej linii a pod spodem tag więc od razu można było dodać wpis a pod spodem ewentualnie dodatkowe tagi. Teraz mamy jedną linijkę z tagiem bez żadnego odstępu. To cholernie uciążliwe i bez sensu. Popsuliście nawet takie proste rzeczy.. Wołam też @M_B bo najwidoczniej to jedyny działający kanał zgłaszania poprawek.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop
pokłady hipokryzji wylewają się wam bokami. może posłuchacie użytkowników i oddacie stary layout, przestaniecie romansować z Orlen i innymi co wam kasę przynoszą a robią ten portal polityczny. może moderacja będzie w koncu normalna.
takie posty są żenujące...udajecie, że słuchacie głosu użytkowników.. podobnie jak w TVP ..to co wam wygodne i z waszą linia to komentujecie jako wsluchiwanie się w głos ludu..a prawdziwy głos przemilczacie...
to co zrobiliście z tym
  • Odpowiedz