Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem Fenixa 6 pro, bo swojego 745 muszę na gwarancje wysłać i po zaimportowaniu wszystkiego pokazuje mi inne predykcje wyników biegów xD

Znajomy ostatnio wspomniał, ze właśnie jak zmienił garmina z 735 na fenixa 7, to skoczył mu po czasie pułap tlenowy z 63 do 65 po kilku treningach. Ciekawe, ze najwidoczniej maja inne algorytmy w zegarkach.

#bieganie #garmin
aukolb - Pożyczyłem Fenixa 6 pro, bo swojego 745 muszę na gwarancje wysłać i po zaimp...

źródło: 848BB231-E7E3-4709-A3DF-B77BB77EACBD

Pobierz
  • 8
@aukolb: coś w tym jest. Na F3 miałem 59, na F6 - 55, na F7 - 57. Predykcje na F7 mam znacznie gorsze pomimo lepszego w teorii pułapu tlenowego. To potwierdza Twoją teorię, że te numerki są gówno warte (σ ͜ʖσ)
@aukolb: Garmin dopiero teraz zaczyna synchronizować wszystkie informacje. Pierwsza próba jest w aktualnej wersji Beta oprogramowania na zegarkach (i jak na razie wisi ogłoszenie, że ciągle nie działa). Do tej pory część rzeczy się synchronizuje, część nie, więc każde urządzenie wylicza wszystko na trochę innych danych. No i na 735 nowy soft niemal na pewno nie trafi, więc ciągle będzie liczył po swojemu, bo nie będzie w stanie zsynchronizować HRV z
@aukolb: ja je mam bardzo zawyżone. W sensie, że nie ma szans, żebym osiągnął te czasy. Ale ja głównie na rowerze jeżdżę i Garmin chyba nie do końca ogarnia, że to trochę inne mięśnie pracują. Ale czego my wymagamy od firmy, która nawet przy jednym zegarku potrafi na nim wyświetlić inny pułap tlenowy niż na aplikacji. Co prawda wynika to prawdopodobnie z błędu zaokrąglenia, ale niesmak pozostaje.
@ShortyLookMean: no większości to zawyża właśnie (nawet tym co tylko biegają), ja jestem chyba jednym z niewielu co mam zaniżone xd

Dlatego kisnę jak miewałem predykcje na 10k w 39min a na treningu poleciałem ciągły w 37:30 xD dla niego to wszystko okej xd