Wpis z mikrobloga

Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy się za zgłoszenia, w których sygnalizowaliście problemy z czarnymi listami. Śpieszymy wyjaśnić, początkowo czarne listy nie były uwzględniane na stronie kategorii, kategorii własnej oraz stronie tagu.

Wiemy, że nie do końca odpowiadało Wam to rozwiązanie, informowaliście o tym w wysyłanym do nas feedbacku (tak, tak, wszystko czytamy!). I dlatego - słuchając Waszych opinii - wdrożyliśmy czarne listy również na brakujących stronach!

Obecnie ta funkcjonalność (czarne listy) działa już na stronie tagu, stronie kategorii oraz kategorii własnej. W kolejnych dniach do listy dołączy również strona obserwowanych.

Zostawcie plusa jeśli podoba Wam się ta zmiana, a my wracamy do kolejnych zadań. Trzymajcie kciuki ()

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet
wykop - Nowy dzień, nowe usprawnienia! (ʘ‿ʘ)
#wykopchangelog

Tym razem zabraliśmy si...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 421
@wykop: Kiedy będzie prawidłowo działała zakładka z "Ulubionymi"? Obecnie wyświetlają mi się wszystkie znaleziska dodane do ulubionych, nawet te już dawno z nich usunięte...
Dodatkowo w aplikacji mobilnej wyświetla się tylko pierwsza strona z "Ulubionych".
@wykop: korzystanie z tej strony obecnie jest tak męczące, że aż odechciewa się tu wchodzić. Do tej pory nie mogę zrozumieć jak ktoś dopuścił takie coś do użytku. Przecież ktoś to musiał przejrzeć, zaakceptować. W głowie mi się to nie mieści. Co trzeba mieć w głowie, żeby uznać że to zmiana na lepsze? Jedna wielka męczarnia.
@wykop: To może jeszcze naprawicie to, że jak kilkam na powiadomienie to wcale nie jest pokazywana odpowiedź/mój komentarz. Albo, że jak są te cudowne kategorie po lewej to kieruje to do znalezisk, a nie do wpisów wszystkiego lub jeszcze lepiej do wpisów z mikro.
Może powiadomienia z tagów?


@ovdose: O to to, powiadomienia obserwowanych tagów, bo teraz ruch zerowy, bo nikt nie wie, że coś zostało dodane poza sprawdzeniem manualnym. Kiedyś była automatyka, kiedyś to było :(

@wykop:
@wykop: To już kolejny dzień a ja dalej mam wrażenie, że to mi się śni. Jak można było wypuścić takie dziadostwo? Przecież dziur i błędów jest tyle, że to niemożliwe, żeby ktoś to testował wcześniej.

Teraz będzie litania.

Co z czarnolistowanymi tagami, które wyświetlają się w ramce Aktywne Wpisy? Po co w ogóle komu te Aktywne Wpisy?

Oddajcie najlepszego Lenny'ego ¯_(ツ)_/¯ i zlitujcie się, dlaczego ich lista wyświetla się tak, że