Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
  • Odpowiedz
@wykop: Wygląd zdecydowanie na plus, choć przydałby się ciemny tryb w odcieniach szarości - tak jak było wcześniej. No i to tyle z plusów XD
  • Odpowiedz
@wykop:
Dlaczego tak nieszanującej użytkownikow? Widzicie ze wielu osobom się nie podoba to zamiast poprosić o uwagi to prosicie o to co się podoba. Wiadomo ze dostaniecie te same odpowiedzi przy obu pytaniach ale nie #!$%@? tak ludzi.

Ja nie będę hejtować zmian dla samego oburzenia. Tez nie używałam jeszcze za dużo nowych funkcji. Denerwuje mnie na razie
- konieczność czekania 45 sekund na rozwiniecie listy 20 komenatrzy.
- ze odświeżanie przy przechodzeniu miedzy stronami jakos dziwnie działa - jak klikam kolejna stronę komenatrzy, np nr n, to pojawiają mi się najpierw te komentarze które były na stronie n-1 i chwile muszę poczekać aż
  • Odpowiedz
@wykop: te, że ludzie poszli stąd na portal z nazwą na H :)
Oj daliście dupeczki po całości, coś testy na produkcji za mocno wszły.
  • Odpowiedz
@wykop: powiadomienia o odpowiedziach działają dopoki sie ich nie kliknie - po wejściu w powiadomienie trzeba wrócić żeby móc odczytać inne
  • Odpowiedz