Wpis z mikrobloga

Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał się nowej odsłony! Przebudowaliśmy niemal wszystko, a o najważniejszych zmianach dowiecie się ze znalezska: https://wykop.pl/link/6986551/calkowicie-nowa-wersja-serwisu-sprawdz-co-zmienilismy-na-wykopie

Dajcie znać w komentarzach, jakie zmiany najbardziej się Wam podobają? (ʘʘ)

#nowywykop #wykop #ciekawostki #internet #polska #wykopchangelog
wykop - Już zauważyliście? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiemy, wiemy - zauważyliście! Wykop doczekał s...

źródło: Nowy Wykop

Pobierz
  • 688
  • Odpowiedz
@wykop: Poważne pytanie: czemu odcieliście możliwość dodawania filmów z serwisu Coub (chodzi o dodawanie wideo do komentarza)? Jeśli to kwestia niedopatrzenia to proszę o interwencję.
  • Odpowiedz
@wykop: wraz z nową wersją moje usunięte konto już nie jest usunięte, cuda na kiju tylko na orlenowskim wykopie. Jak tam bakłażan dyrektora Daniela? Wypolerowany? Jeśli tak to usuńcie moje konto bo ja ręcznie nie mogę tego zrobić bo (ten zwrot pewnie dziś ciągle słyszycie) NIE DZIAŁA!!!
  • Odpowiedz
@wykop
że nie mogę sobie kontynuować oglądania gorących po jakimś czasie, tylko mi się to resetuje i muszę scrollowac od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Zamiast naprawić tagi to je jeszcze bardziej popsuliście, wszystko z czarnej jest widoczne. Po co to gówno w ogóle było wypuszczane.


@s---k: testy na produkcji i to jeszcze w atmosferze NIESPODZIANKI!!!!
NIE CIESZYSZ SIĘ POLAKU? NO CIESZ SIĘ.
brak słów xD
  • Odpowiedz
@wykop: Przecież to jest jakies nieporozumienie, aplikacja na iOS nie działa, wszystko długo się ładuje, szkoda wymieniać bo nic tutaj nie działa. Nie da się z tego korzystać, zawołajcie jak przywrócicie to co było.
  • Odpowiedz
  • 1
@wykop: Bardzo mi się podoba, że podczas przewijania Mikro można kliknąć w dowolny wpis i wtedy otwiera cały wątek. Dzięki temu jak się dojedzie do końca, to nie pojawiają się kolejne wpisy a przycisk "rozwiń wątek" można sobie w rzyć wsadzić.

Podoba mi się też to, że pomiędzy dłuższymi wpisami na mikro przerwa jest na tyle mało widoczna, że można ją przegapić. Dzięki temu użytkownicy mogą trenować spostrzegawczość.

Podoba mi
  • Odpowiedz
@wykop: Nietrafienie w jakikolwiek przycisk w wpisie / komentarzu skutkuje otwarciem pojedynczego wpisu, nie dość że sama funkcjonalność #!$%@?, bo komu to potrzebne, to jeszcze ładuje się ten jeden wpis dłużej niż cała lista mirko. Wy tam macie jakichś testerów czy zatrudniacie kontraktorów z przedszkola?
  • Odpowiedz