Wpis z mikrobloga

Mirki, czemu osoby, które całe życie pracują za minimalną, mają takie krzywe wyobrażenie o pieniądzach? Mam 23 lat, moje zarobki od 3 miesięcy wynoszą 6100 zł BRUTTO, czyli 4790 zł na rękę...
osoby z rodziny w wielkim szoku, że jak to z takimi zarobkami i nie kupiłem jeszcze własnego M, albo czemu jeżdżę Clio 3 z 2010. To jest tak #!$%@?, że osoby które pracują za 2300 na rękę, myślą, że jestem #!$%@? milionerem, chociaż zarabiam zaledwie ich dwie wypłaty w miesiąc. ;_;

#zalesie #zarobki #pracbaza #praca #polska #gospodarka #polacy
  • 7
@Chicoxxx66: To wynika też trochę ze stażu pracy, ktoś pracujący 25-30 lat zarabiając mało ale żyjąc oszczędnie coś tam odłożył, kupił i jest bogatszy od kogoś ktoś kto pracuje 3-4 lata, choć zarabia 2 razy więcej. Nawet mając 20k czy 30k na rękę trzeba kilka lat popracować zanim się stanie bogatym.
@Chicoxxx66: Najgorsze jest to, gdy zarabiasz >10k wtedy jesteś BOGOLEM, MILIONEREM a to wszystko gówno prawda, jedyne co się zmieniło to jak wychodzisz do baru to możesz bez żalu w sercu zostawić stówę, ale się pytam gdzie jest mój jacht i prywatny odrzutowiec.