Wpis z mikrobloga

W 2008 roku kupiłem na lekcji informatyki w liceum bitcoiny za 100zl, wtedy Bitcoin kosztował jakieś 20-30groszy. Taka ciekawostka była że internetowy pieniądz.

W 2010 po maturze sprzedałem wszystkie bitcoiny, wtedy kosztowały jakieś 150zl. Przebitka 500x musiałem że złapałem pana boga za nogi i kupiłem sobie komputer i kupiłem kilka mebli do pokoju bo wiadomo studia...

A w marcu ubiegłego roku Bitcoin kosztował 200tys zł.

Gdybym sprzedał bitcoiny w ubiegłym roku miałbym dziś 60 milionów złotych.

#inwestowanie #kryptoheheszki #kryptowaluty to moja pasja
  • 19
@Sprus: @Frus:
A jakbym ja w 2008 znał wyniki ligi mistrzów za następne 15 lat albo wyniki s&p500 to tez bym zarobił miliony (można grać na spadki, można na wzrosty). Co to zmienia? :)
Jak to takie oczywiste i było do przewidzenia to powiedzcie nam w co teraz włożyć pieniądze i wrzućcie w to kasę, a wszyscy będziemy milionerami za 10 lat :)
Gdybym sprzedał bitcoiny w ubiegłym roku miałbym dziś 60 milionów złotych.


@Sprus: gdyby mama miała fiuta to by była ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej by było gdybyś wtedy o nich zapomniał i przypomniał sobie w zeszłym roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@analogowy_dzik: Nie żeby coś, ale mtgox to aktualnie kuźnia milionerów, w mojej rodzinie był ktoś kto kupił na goxie coinów za 700zl, dziś czeka na wypłatę ze sprawy sądowej z Japonii, jakieś 20k zł na dzisiejszy kurs. Jak miałeś 10btc i zwineli Ci razem z rugpullem mtgox i NIC NIE ZROBIŁEŚ Z MILIONEM MAILI jakie wysyłali do użytkowników w sprawie odszkodowania to właśnie straciłeś milion ( ͡° ͜ʖ ͡
@MtEden: Akurat sam czekam na wypłaty z MTGoxa i co chwile mieszają i zmieniają terminy i zasady. Już teraz wiadomo że 71% coinów może odzyskamy a reszta bedzie wypłacana w jenach po jakimś żałosnym kursie z momentu zajęcia. Do tego w transzach niewiadomo jakich niewiadomo kiedy. Z 14 BTC i 14 BCH jakie tam miałem uznali mi 3.7 BTC i 3,7 BCH. Wypłaty miały być już w styczniu rok temu. Teraz
@Frus: jesteś na bierząco z tym projektem? na Bicointalk ostatni post z 2021na twiterze tez taka średnia aktywność. Jesteś w grupach i community tego projektu? Co mówią, co planują czy to nadal żyje?