Wpis z mikrobloga

https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-najlepszy-miesiac-zycia/

Debiutancka gra Warszawskiej Szkoły Filmowej okazała się niestety mocno zawodzić w aspekcie, w którym powinna brylować, czyli w historii. Niestety jest ona nazbyt generyczna i pomimo prób ratowania jej poprzez dodanie licznych opcji podejmowania decyzji, to sam przebieg opowieści nie zmienia się na tyle, żeby zapewnić nowe doświadczenia przy np. kolejnej rozgrywce. Czy to oznacza, że Najlepszy miesiąć życia! uważam za złą produkcję? Nie. Posiada ona swoje momenty, a pozostałe elementy, takie jak grafika lub gameplay (urozmaicany poprzez różne dodatkowe aktywności), zostały wykonane na zadowalającym poziomie.
Recenzja gry Najlepszy miesiąc życia!
#gry #gaming #pcmasterrace #playstation #ps4 #xbox #xboxone #nintendoswitch #grajzwykopem #nerdheim
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-najlepszy-miesiac-zycia/

Debiutan...

źródło: comment_1673880740zI1ca5dDrxT0eXnMTF82ha.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
pomimo prób ratowania jej poprzez dodanie licznych opcji podejmowania decyzji, to sam przebieg opowieści nie zmienia się na tyle, żeby zapewnić nowe doświadczenia


@Nerdheim: nie ma to jak próba ratowania gry dodając element który wymaga ogromnych nakładów czasu aby został poprawnie zrealizowany. Większość gier z rzekomym podejmowaniem decyzji lepiej by na tym wyszło gdyby tych decyzji nie podejmować wcale, a skupić się na tym co jest.
  • Odpowiedz
@Nerdheim: przede wszystkim to w sumie po co robić w Polsce grę o rasizmie w USA w latach 60tych trochę to brzmi jakby historia była generyczna, bo autorzy znają temat z filmów. Z drugiej strony As Dusk Falls serwuje nam tez dosyć generyczna historie w której wybory tez są dosyć pozorne względem linii fabularnej a mimo to właśnie realizacja jest totalnie filmowa i klimatyczna i to sprawia ze ratuje tytuł.
  • Odpowiedz