Wpis z mikrobloga

Chłop z przeciętnym wyglądem nie może w tych czasach nawet pogadać z baba dla zapoznania się.....

Co za #!$%@? czasy. Jak ktoś jest introwertykiem bez znajomych to zostaje mu tylko płacenie za #seks bo nie da się nikogo poznać w internecie, nawet do FWB.

Czemu powinni gardzić się kobietami odc 2137 ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder
  • 78
  • Odpowiedz
Chłop z przeciętnym wyglądem nie może w tych czasach nawet pogadać z baba dla zapoznania się.....


@Pralko-suszarka: To prawda. Przeciętnie wyglądający chłop nikogo mało kogo interesuje.

bo nie da się nikogo poznać w internecie, nawet do FWB.


@Pralko-suszarka: Prosze pana, fwb to dla chadów i chadliteów.
  • Odpowiedz
Przeciętniacy z fartem


@kocham_wykopka: Właśnie, z fartem ¯\_(ツ)_/¯ Czyli coś na co nie masz wpływu. Zwłaszcza jak nasz klątwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a fwb nawet dla chada jest trudny do ogarnięcia


Ciekawe, bo na fake kontach jakoś umiałem obrobić laski tak, że były bardzo chętnie i otwarte na wszelkie propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: jestem typowym przeciętniakiem, a nigdy nie miałem problemu na brak powodzenia u kobiet. To, że jesteście #!$%@? z charakteru nie oznacza, że to wina kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście rynek się popsuł, ale dalej w tym szambie można znaleźć wartościowe osoby z którymi idzie pogadać.
  • Odpowiedz
jestem typowym przeciętniakiem


@Invisum-69: I po tym już wiem co będzie dalej, typowa wykopowa pasta jak to przeciętniak wyrywa...BA, to PRZECIĘTNIAKA wyrywają laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że jesteście #!$%@? z charakteru


@Invisum-69: A ten charakter rozumiem poznają po zdjęciach?? xD Na taką inteligencję laska by nie poleciała, no chyba żeś chad, to wtedy nie ma to znaczenia
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: wystarczy dobry opis. Kilka mirabelek mnie widziało i doradziło jakie zdjęcie dodać na #tinder, więc może śmiało potwierdzić moje słowa. A dużo kobiet czyta opisy, te które tego nie robią nie są warte rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wystarczy dobry opis.


@Invisum-69: I co w tym opisie dajesz? Wiersz? Czy typical "a lubię to i tamto, czasem sram pod siebie"

Kilka mirabelek mnie widziało i doradziło


@Invisum-69: Mnie też widziało. I nie ma osób bardziej pieprzących głupoty niż mirabelki właśnie. Gadają jedno a i tak robią co innego.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: miałem pastę o "xD" i serio same zagadywały, że o fajny opis, że się uśmiechnęły czytając itp. Aktualnie nie mam Tindera bo spotykam się z jedna. No moim zdaniem Twoja frustracja i to, że piszesz o fwb jest odrzucające u kobiet.
  • Odpowiedz
Co za #!$%@? czasy. Jak ktoś jest introwertykiem bez znajomych to zostaje mu tylko płacenie za #seks bo nie da się nikogo poznać w internecie, nawet do FWB.


@Pralko-suszarka: ja jestem introwertykiem. W dodatku bez znajomych. Poznałem 8 lat +1 dzień temu kobietę, z którą jestem w małżeństwie od 6msc ;) Także się da, ale nie w internecie, po prostu wszystko offline.
  • Odpowiedz
ja jestem introwertykiem. W dodatku bez znajomych. Poznałem 8 lat +1 dzień temu kobietę, z którą jestem w małżeństwie od 6msc ;) Także się da


@GeDox: Aha, czyli jak są ludzie którzy trafili szóstkę w totka, to powinni grać w totka w nadziei na polepszenie swojej sytuacji finansowej. Logika taka, że szkoda komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz