Wpis z mikrobloga

Przeciętniacy z fartem


@kocham_wykopka: Właśnie, z fartem ¯\_(ツ)_/¯ Czyli coś na co nie masz wpływu. Zwłaszcza jak nasz klątwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a fwb nawet dla chada jest trudny do ogarnięcia


Ciekawe, bo na fake kontach jakoś umiałem obrobić laski tak, że były bardzo chętnie i otwarte na wszelkie propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pralko-suszarka: jestem typowym przeciętniakiem, a nigdy nie miałem problemu na brak powodzenia u kobiet. To, że jesteście #!$%@? z charakteru nie oznacza, że to wina kobiet. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście rynek się popsuł, ale dalej w tym szambie można znaleźć wartościowe osoby z którymi idzie pogadać.
jestem typowym przeciętniakiem


@Invisum-69: I po tym już wiem co będzie dalej, typowa wykopowa pasta jak to przeciętniak wyrywa...BA, to PRZECIĘTNIAKA wyrywają laski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To, że jesteście #!$%@? z charakteru


@Invisum-69: A ten charakter rozumiem poznają po zdjęciach?? xD Na taką inteligencję laska by nie poleciała, no chyba żeś chad, to wtedy nie ma to znaczenia
wystarczy dobry opis.


@Invisum-69: I co w tym opisie dajesz? Wiersz? Czy typical "a lubię to i tamto, czasem sram pod siebie"

Kilka mirabelek mnie widziało i doradziło


@Invisum-69: Mnie też widziało. I nie ma osób bardziej pieprzących głupoty niż mirabelki właśnie. Gadają jedno a i tak robią co innego.
@Pralko-suszarka: miałem pastę o "xD" i serio same zagadywały, że o fajny opis, że się uśmiechnęły czytając itp. Aktualnie nie mam Tindera bo spotykam się z jedna. No moim zdaniem Twoja frustracja i to, że piszesz o fwb jest odrzucające u kobiet.
Co za #!$%@? czasy. Jak ktoś jest introwertykiem bez znajomych to zostaje mu tylko płacenie za #seks bo nie da się nikogo poznać w internecie, nawet do FWB.


@Pralko-suszarka: ja jestem introwertykiem. W dodatku bez znajomych. Poznałem 8 lat +1 dzień temu kobietę, z którą jestem w małżeństwie od 6msc ;) Także się da, ale nie w internecie, po prostu wszystko offline.
ja jestem introwertykiem. W dodatku bez znajomych. Poznałem 8 lat +1 dzień temu kobietę, z którą jestem w małżeństwie od 6msc ;) Także się da


@GeDox: Aha, czyli jak są ludzie którzy trafili szóstkę w totka, to powinni grać w totka w nadziei na polepszenie swojej sytuacji finansowej. Logika taka, że szkoda komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, czyli jak są ludzie którzy trafili szóstkę w totka, to powinni grać w totka w nadziei na polepszenie swojej sytuacji finansowej. Logika taka, że szkoda komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pralko-suszarka: ale ja nie jestem jedyny xD Po prostu na tinderze nie znajdziesz normalnej kobiety (bo starajmy się odróżniać dziewczyny od kobiet), bo te zajęte są normalnymi sprawami - pracą, samodoskonaleniem itp. Pójdź do jakiejś biblioteki,
Co masz do zaoferowania typiarze, która do luźnej relacji może mieć chada? Skoro masz przeciętną mordę, to nie rozumiem oburzenia, że kobiety nie chcą mieć z tobą fwb/ons.


@Kruweczka: I właśnie dlatego faceci tak wykorzystują i gardzą babami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Laska mając jedynie tzipę może mieć ONS/FWB kiedy chce i z kim chce a facet musi coś zaoferować xD I zawsze jest to ponadprzeciętny wygląd
I nie, w realu nie spotkałem nigdy singielek


@Pralko-suszarka: Może warto wyjść do ludzi? Może warto nie identyfikować się ze sprzętem AGD? Może warto spożytkować czas który marnujesz pisząc z dziewczynami jako ktoś inny? Może warto powiedzieć sobie w końcu że podszywanie się pod kogoś innego jest moralnie złe? Może warto zrozumieć że "Jak ktoś jest introwertykiem bez znajomych" to nie jest interesujący i nie zapewni godziwego życia kobiecie? Naprawdę chcesz
@aarahon: Może warto ruszyć głową i zastanowić się czy ja tego wszystkiego nie mam już za sobą??

Już kolega niżej słusznie wskazał, że mylisz przyczynę ze skutkiem. Ja do ludzi wychodziłem, ostatnie lata to ciągła praca i praca by wyjść z tego.
Wychodziłem do ludzi, by kogoś poznać? By być w jakimś towarzystwie?


@Pralko-suszarka: nie, pytanie nie jest idiotyczne, co więcej sam potwierdziłeś że jest konieczne ponieważ... dałeś dwie różne odpowiedzi. Wychodziłeś by kogoś poznać czy by być w jakimś towarzystwie? A może cel był inny?
zadajesz idiotyczne pytania jak na wykopka przystało.


@Pralko-suszarka: najpierw twierdzisz że zadaję idiotyczne pytania a potem się okazuje że trzeba Cię ciągnąc za język i zadawać ich więcej żeby dostać odpowiedź która brzmi:

Celem było wyjście z przegrywu


Więc nie powinieneś wychodzić do ludzi. Powinieneś wyjść z przegrywu a do realizacji tego celu powinieneś wyjść do ludzi ale nie jest to jedyna rzecz którą powinieneś zrobić, ja bym zaczął od eliminacji
najpierw twierdzisz że zadaję idiotyczne pytania a potem się okazuje że trzeba Cię ciągnąc za język i zadawać ich więcej żeby dostać odpowiedź która brzmi:


@aarahon: No a czym jest poznanie ludzi jak nie wyjście z przegrywu w tej sytuacji??

ja bym zaczął od eliminacji przyczyny przez którą w przegrywie się znalazłeś.


@aarahon: XD Jakbym mógł jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną i miał możliwość jej eliminacji, to zrobiłbym to dawno,
No a czym jest poznanie ludzi jak nie wyjście z przegrywu w tej sytuacji?


@Pralko-suszarka: i jesteś z ludźmi czy wróciłeś do domu?

stwierdzić co jest przyczyną


@Pralko-suszarka: a szukałeś przyczyny?

w realu nie mogę nigdzie poznać singielek


@Pralko-suszarka: Jeśli wychodzisz do ludzi to nie ma znaczenia czy to singielka czy nie czy nawet facet. Kobiet jest pełno, po jakimś czasie poznasz singielkę. Jeśli jednak wychodzisz z celem poznania
i jesteś z ludźmi czy wróciłeś do domu?


@aarahon: Wróciłem do domu. Ale nie dlatego, że chciałem wracać do domu, tylko znajomości umarły z przyczyn naturalnych z biegiem czasu.

a szukałeś przyczyny?


@aarahon: To chyba pierwsza rzecz jaka się robi, no nie? XD Przyczyną jest mój brak dynamizmu, bycie introwertykiem, przez co nie jestem imprezowy - to pczytyny dla których nie mogę poznać laski w realu - oraz nie byciem
Wróciłem do domu


@Pralko-suszarka: więc się poddałeś?

To chyba pierwsza rzecz jaka się robi, no nie?


@Pralko-suszarka: No nie. Można być introwertykiem i mieć znajomych. W internecie można znaleźć dziewczyny które są chętne, z tym że właśnie dlatego tam nie szukałbym związku.

Nie było żadnych "kilku nieudanych prób"


@Pralko-suszarka: nie było prób czy były udane?

Jest straszny deficyt dziewczyn.


@Pralko-suszarka: cóż, nie zauważyłem, nawet w prac w stricte
więc się poddałeś?


@aarahon: a umiesz czytać?

Można być introwertykiem i mieć znajomych.


@aarahon: No ja jestem introwertykiem i nie mam znajomych ¯\_(ツ)_/¯

W internecie można znaleźć dziewczyny które są chętne, z tym że właśnie dlatego tam nie szukałbym związku.


@aarahon: Nie szukam związku, tylko właśnie ONS/FWB. I nie, nie są chętne jeśli nie jesteś chadem, sprawdzałem to xD

nie było prób czy były udane?


@aarahon: Nie było