Wpis z mikrobloga

@mchmjszk: Zbanowalem go sobie na tt żeby nie widzieć tych jego wysrywowych klikbejtów to teraz tutaj go widzę xD no i nie wiedziałem ze to redaktor spidersweba, to wiele wyjaśnia faktycznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@open_or_die: #!$%@? w to skupiam się na faktach a nie czy to dobre czy złe rozwiązanie fakt jest taki że port jest w debilnym miejscu ale bateria jest taka że umiejscowienie portu nie ma znaczenia

@Hubercikus: no ma znaczenie, bo można go umieścić tak, żebyś nawet na minutę nie musiał odchodzić od kompa, zanim się naładuje ¯\_(ツ)_/¯
@poprostuwojtek: a to tak, dużo osób co ma Termomix czy inny Lidlomix i umieją gotować mówią, że przyspiesza, poprawia komfort. Nie mam, nie wypowiem się w tym temacie.
Mi wystarczy, że mam Instant Pot Duo (ciśnieniowy z grzałką od góry dodatkową) i jak mi się spieszy w 15-30minut zupę na mięsie zrobię, czy żeberka ;-)
@bachus: posiadam thermo, bo różowa chciała, ale w domu gotuje głównie ja. Potwierdzam, że przyśpiesza.
Mimo tego że gotuje normalnie na garach, to jakąś sałatkę do obiadu, szybki sos czy ciasto drożdzowe na coś robie w thermo. Jak mam dużo do krojenia to też wrzucam w thermo. Jemy dużo więcej rzeczy których normalnie nie jedliśmy, bo nie chciało mi się stać po 2 godziny przy garze i w nim mieszać co