Wpis z mikrobloga

@Thermao: też bym pewnie używał, chwilowo nie mam miejsca na to, może za rok. Sam np. wykorzystuję maszynę do chleba (taka z dwoma łopatkami) np. do zagniatania ciasta na pizzę ;-)
  • Odpowiedz
Przejrzałem Twittera, kolo twierdzi, że robił b8.


@lycaon_pictus:
Ten kolo też przez lata tworzył gównotreści dla spider's weba, więc teraz chyba nikt do końca nie jest pewny xD.
  • Odpowiedz
Ten kolo też przez lata tworzył gównotreści dla spider's weba, więc teraz chyba nikt do końca nie jest pewny xD.


@Flypho: Poczytaj jego Twittera. Ciągle o tym pisze, że prowokacja mu się udała. Inna sprawa, że pisze jak odklejony.
  • Odpowiedz
@Thermao ogólnie Thermomix to się stał symbolem statusu i różowe się nakręcają na kupno, bo wstyd nie mieć, gdy koleżanki mają ( ͡º ͜ʖ͡º) a co do samej jakości urządzenia to masz rację, lidlomix, instant pot czy jakiś mikser planetarny porządnej firmy wyjdzie kilka razy taniej i będzie nawet lepiej dawał radę.

Osobiście nie mam tego urządzenia, ale moja siostra ma i testowałem kilka wypieków. O
  • Odpowiedz
  • 5
@mchmjszk studiowałem z tym typem. Jak przyszedlłem na pierwszy rok to on był już któryś raz na tym pierwszym roku. Jak kończyłem studia- on był na początku studiów (niewiele dalej). Raptem Budownictwo na polibudzie warszawskiej, a nie jakieś fizyki kwantowe. To wiele tłumaczy, że nie ma co od typa wiele wymagać
  • Odpowiedz
@Thermao:

to jakąś sałatkę do obiadu, szybki sos czy ciasto drożdzowe na coś robie w thermo.

od tego mam robota kenwooda chyba za 1/3 ceny thermoshitu xD i znacznie więcej kontroli nad tym co robie

bo nie chciało mi się stać po 2 godziny przy garze i w nim mieszać co 10 minut żeby się
  • Odpowiedz
@d00v: Ziom, ale ja sam napisałem w dalszej części posta, że Thermo jest przedrożony i to odpowiednik Apple wśród garnków i Lidlomix czy innego typu roboty (które kosztują 1/3 ceny) w zupełności dają rade, więc nie wiem o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz