Wpis z mikrobloga

Ciężki dzień dzisiaj będzie moi mili ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakoś od drugiej nie śpię, bo mnie strasznie boli brzuszek (kobiece sprawy, piekło kobiet i te inne).
No i normalnie to bym wzięła albo pracę zdalną, albo urlopik na żądanie albo w ogóle el quatro (bo mój ginekolog powiedział wielokrotnie, że jakby co to on wypisze na moje bóle).
Ale pracbazuję w nowej pracbazie dopiero drugi tydzień i głupio tak. Najchętniej bym wzięła home office, ale to też tak nie chcę, bo nawet nie wiem co bym mogła robić i nawet nie wiem jak się podłączyć na domowym wifi. To są minusy nowej pracy, że nie można odwalać numerów w stylu - a se nie przyjdę do biura dzisiaj.
Więc będzie cienszko, ale damy radę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #gorzkiezale
  • 77
@Kondzio_bondzio Ale jeśli choroby są wykluczone to czego oczekujesz? Okres to fizjologia, niestety mimo bólu. Ja miałam bardzo bolesne okresy, jedynej przyczyny ginekolog upatrywał w mocnych więzadłach macicy. Powiedział, że jest szansa, że po ciąży się rozciągną i będzie mniej bolało... I miał rację ¯_(ツ)_/¯
@kawazrana U mnie też na antykoncepcji doustnej było lepiej, bez niej ból potworny - jak się zaczął dodatkowo potwornie wymiotowałam, więc przyjęcie leków przeciwbólowych doustnie było trudne... Ratowałam się 1) braniem leków zanim zaczął się ból - czyli jak tylko miałam podejrzenia, że zaczyna się okres od razu wjeżdżały leki 2) jeśli jakoś to przegapiłam to nimesil rozpuszczalny z saszetki - szybciej się wchłania niż tabletka i była szansa, że coś się
To @Konkol wypisuje o przywaleniu 4g paracetamolu. Ktoś to przeczyta - zastosuje a potem będą problemy.


@Glikol_Propylenowy: @kurczakos1: biorę na początek 2x500 pyralgina, potem 2x500 pyralgina i na wieczór dobijam paracetamol. Tak mi poleciła lekarka ¯\_(ツ)_/¯ Ginekolog sugerował branie tramadolu, ale znowu boi się, że się uzależnię

Dobry lekarz ogarnie to w ten sposób by Twoje kobiece miesięcznice były po prostu akceptowalne a nie utrudniające życie.


@Kondzio_bondzio: nie jest