Wpis z mikrobloga

Ciężki dzień dzisiaj będzie moi mili ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakoś od drugiej nie śpię, bo mnie strasznie boli brzuszek (kobiece sprawy, piekło kobiet i te inne).
No i normalnie to bym wzięła albo pracę zdalną, albo urlopik na żądanie albo w ogóle el quatro (bo mój ginekolog powiedział wielokrotnie, że jakby co to on wypisze na moje bóle).
Ale pracbazuję w nowej pracbazie dopiero drugi tydzień i głupio tak. Najchętniej bym wzięła home office, ale to też tak nie chcę, bo nawet nie wiem co bym mogła robić i nawet nie wiem jak się podłączyć na domowym wifi. To są minusy nowej pracy, że nie można odwalać numerów w stylu - a se nie przyjdę do biura dzisiaj.
Więc będzie cienszko, ale damy radę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #gorzkiezale
  • 77
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@konsumatum: ja mam również bolesne okresy, gdzie nieraz nie jestem w stanie chodzić z bólu (wszelkie choroby wykluczone (,)) kentonal 150mg zwykle był grany, ale nie chcąc sobie psuć żołądka rodzinny lekarz sprzedał mi patent na branie maksymalnych dawel pyralgina plus paracetamol, może spróbuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) bierzesz od razu 2mg pyralginy potem po chwili 1 mg, jak znowu się pojawi ból
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@konsumatum: zmień lekarza.. serio to nie jest średniowiecze i krew mnie zalewa(w sensie metaforycznym xD) jak przychodzi baba do lekarza a lekarz na to ,,taki pani urok i musi boleć) . Nie #!$%@? to nie jest taki urok i żadne Maybelline.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 81
@konsumatum: aj nie zrozumieliśmy się chyba. L4 nie jest rozwiązaniem medycznym Twojego problemu z mega bólami jeśli dobrze zrozumiałem. Dobry lekarz ogarnie to w ten sposób by Twoje kobiece miesięcznice były po prostu akceptowalne a nie utrudniające życie.
@Kondzio_bondzio nawet nie wiem jak to skomentować :D akurat jestem w trakcie leczenia, ale to nie jest tak, że weźmiesz tabletki i wszystko mija. Niektóre leczenie wymaga czasu :) więc totalnie niepotrzebnie oceniasz mojego lekarza, bo akurat dobrze wykonuje swoją robotę :D

@dawid-hopek no, okres to nie angina, więc nikogo nie zarażę. Nie mogę wziąć zdalnej, bo nie mam jeszcze dostępu do podłączenia się zdalnie. A zwolnienia czy wolnego nie chce wziąć
@Glikol_Propylenowy

Chyba coś pokrecilas, bo za takie porady to mógłby mieć problemy w izbie lekarskiej. 4 mg paracetamolu na raz? Już po wzięciu pyralginy z paracetamolem? Wiesz, że 4mg paracetamolu jest maximum dobowym i przyjęte na raz na bank niszczy watrobe? Co to za lekarz, który zaleca przekraczanie dawek dopuszczalnych przez WHO, jeszcze jeśli chodzi o paracetamol, który w takich dawkach jest po prostu toksyczny i powyżej 1000mg dawki jednorazowej wg obecniej