Wpis z mikrobloga

Ciężki dzień dzisiaj będzie moi mili ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakoś od drugiej nie śpię, bo mnie strasznie boli brzuszek (kobiece sprawy, piekło kobiet i te inne).
No i normalnie to bym wzięła albo pracę zdalną, albo urlopik na żądanie albo w ogóle el quatro (bo mój ginekolog powiedział wielokrotnie, że jakby co to on wypisze na moje bóle).
Ale pracbazuję w nowej pracbazie dopiero drugi tydzień i głupio tak. Najchętniej bym wzięła home office, ale to też tak nie chcę, bo nawet nie wiem co bym mogła robić i nawet nie wiem jak się podłączyć na domowym wifi. To są minusy nowej pracy, że nie można odwalać numerów w stylu - a se nie przyjdę do biura dzisiaj.
Więc będzie cienszko, ale damy radę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pracbaza #gorzkiezale
  • 77
@konsumatum: I wi wieku 42 lat się dziwisz, ze nie można tak o nie przyjść. Wyobraź sobie, ze prowadzisz sklep Zabka. Stoisz na kasie do 19.00 a o 20.00 masz wazne spotkanie rodzinne… i taki gamoń co ma przyjść Cię zastąpić nie pojawia się i musisz siedziec za kasa do 23.00. Już rozumiesz czemu do pracy trzeba przychodzić ?:)
@smokingcat Kurde no Xd tu to skrajności są xd jedni mówią, że niewolnik, bo przyszłam do pracy źle się czując. A Ty komentujesz to, że marudzę, że postanowiłam przyjść do pracy ze złym samopoczuciem xD to co ja miałam zrobić xD
@konsumatum: Myśle, ze jak się podpisuje jakaś umowę i jest osoba dorosła to trzeba ogarniać życie. Myśle, ze na koniec dnia będzie jakieś zadowolenie ze mimo przeciwności losy dałaś radę. Pewnie 12 latkowie się smieja ze niewolnicza bo mogą niektórych kwestii nie rozumieć ;)
@smokingcat podjęłam decyzję o nie wzięciu L4. O #!$%@? Ci #!$%@? chodzi XD o to, że napisałam na wykopie wpis, że mnie boli brzuch i muszę iść do roboty? XD marudzę na wykopie, a nie współpracownikom więc o #!$%@? chodzi XD
szkoda że dla mężczyzn nie przysługuje L4 ze względu na bóle istnienie


@bi4ly_: Mysle że gdybyś obudził się w nocy z takim bólem jakby ktos powoli zaciskał ci imadło na jajach a w mózgu było ci smutno wesoło wściekłe pomarańcze korniszon bym zjadł lody płakać mi się chce to też dostałbyś L4 bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konsumatum: aj nie zrozumieliśmy się chyba. L4 nie jest rozwiązaniem medycznym Twojego problemu z mega bólami jeśli dobrze zrozumiałem. Dobry lekarz ogarnie to w ten sposób by Twoje kobiece miesięcznice były po prostu akceptowalne a nie utrudniające życie.


@Kondzio_bondzio: ta, wytnie jej macicę albo #!$%@? takiego opiata, że po kilku latach używania wysiądzie jej wątroba. Trochę empatii, cumplu. To serio niektóre baby potrafi czasem tak #!$%@?ć, że praca nie jest
@szpongiel dokładnie tak jest. Niektóre wykopki mają ptasi móżdżek i polecają przebadać się na endometrioze, bo ich różowa to ma i ja na pewno też to mam. Tylko muszę znaleźć lekarza i raz dwa mnie wyleczy, bo różowej pomogły tabsy xD
A ja od października jestem pod ścisłą opieką ginekologa i jestem u niego co trzy tygodnie, bo jestem w trakcie leczenia.
No, ale ich różowa miała taką przypadłość, więc ja też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@konsumatum: @szpongiel: ja doskonale to rozumiem i mój komentarz nie miał w żadnym momencie intencji by kogokolwiek obrazić. @konsumatum: nie proponowałem nic co miała moja różowa. Znam z otoczenia najblizszego jedynie jak utrudnia życie taka przypadłość stąd też jestem wychowany w sposób taki by znaleźć rozwiązanie za wszelką cenę a nie przyglądać się cierpieniu kobiety. Nie miałem na myśli nic złego, nie polecam leków w postaci wycięcia macicy, zrobienia
@Kondzio_bondzio nie odnosiłam się do Twojego komentarza, ale do wszystkich zebranych.
Rozumiem chęć pomocy, natomiast nie uważam, że dobrym pomysłem jest na siłę wciskanie swojego zdania nie mając kompletnie pojęcia o sytuacji.
Mój post nie miał na celu zebrania informacji na temat bólów okołomiesiączkowych, po prostu wrzuciłam post o 5 rano, że boli mnie brzuch, a muszę iść do roboty. Tylko i wyłącznie były to gorzkiezale, a nie prośba o pomoc. To