Wpis z mikrobloga

@jarnunvosk: Chyba dostępność 105 di2 się poprawiła bo coraz częściej widzę. Gdybym teraz wybierał to pewnie znów w moim przypadku padłoby na mechaniczną 105. Dać 3,5k extra to jednak trochę dużo.
Ciekawe kiedy Shimano zaprezentuje mechaniczną nową 105 - podobno mają się do tego przymierzać.
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: Może i DI2, może i za 13k, ale przestarzała rama i kable na wierzchu. Wstyd tym jeździć po bułki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy Shimano zaprezentuje mechaniczną nową 105 - podobno mają się do tego przymierzać.


@pawepan: Ma być ale di2 z mechanicznymi hamulcami jak ultegra di2.
  • Odpowiedz
@jarnunvosk: Ja to bym się mógł przejechać raz, żeby zapoznać się z okolicą, ale płasko to mnie tam nie ciągnie. Po prostu wypadałoby się przejechać jak by się było w okolicy. Ale nie wiem czy by mi śliny starczyło na napinaczy XD

  • Odpowiedz
@TypowyXD: A kij wie kto to, w internecie jest pełno napinaczy i ciężko ich traktować poważnie, ale takie stwierdzenia po prostu mnie rozwaliły, zwłaszcza że był temat o markach premium (m.in. których jestem posiadaczem) i leceniem w kulki z jakością ich produkcji XD
  • Odpowiedz