Wpis z mikrobloga

TL;DR: Dobra książka o fotografii to...

Planuję mocniej wejść w foto i zacząć na tym zarabiać, zarówno foto mobilna i tradycyjna, potem drony. Chodzi o książkę do poczytania po godzinach lub w czasie podróży, żeby nauczyć się podstaw, dobrych praktyk, a potem pewnie i tak pójdę na jakiś kurs lub warsztat.

A pytam, bo ostatnio wiele razy się naciąłem na niby dobrze oceniane książki, a wyszło, że to chłam lub przemyślenia autora.

#fotografia #ksiazki
Pobierz SendMeAnAngel - TL;DR: Dobra książka o fotografii to...

Planuję mocniej wejść w fo...
źródło: comment_1673791659CG9d5W5ruHLN74I7O13smG.jpg
  • 5
@jedyny_wolny_login: dziedzina fotografii, w której aparat mieści się w kieszeni od spodni, oszukuje się fizykę, a zdjęć nie trzeba później obrabiać, gdyż zajmuje się tym sztuczna inteligencja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszukaj hasło "fotografia obliczeniowa"

ale teraz będę uderzać w foto tradycyjne, tak więc przyda się większa wiedza
Planuję mocniej wejść w foto i zacząć na tym zarabiać, zarówno foto mobilna i tradycyjna, potem drony


@SendMeAnAngel: proszę pana, powodzenia życzę. To taki biznesplan na 18 miesięcy jak się Pan postara

pytam, bo ostatnio wiele razy się naciąłem na niby dobrze oceniane książki, a wyszło, że to chłam lub przemyślenia autora


Może Pan podać tytuły? Dobrze wiedzieć co omijać.
Może Pan podać tytuły? Dobrze wiedzieć co omijać.


@Adam_Konarski_z_Katowic: To były książki o programowaniu i inwestowaniu. Ale w każdej dziedzinie tak jest odkąd każdy może wydać swoją książkę i ją wypromować. Dlatego właśnie pytam na Wykopie. Może warto odwiedzić bibliotekę (przynajmniej nie ryzykuję kasy).
@SendMeAnAngel: proszę pana, czyli nie może Pan podać tytułów. Z jakiegoś powodu tak czułem, że jest Pan typem cwaniaczka z kategorii "nie wiem, ale się wypowiem". Zarówno kwestia podejścia do fotografii, jak i traktowanie fotografii jedynie jako źródło dochodu, gdzie będzie się Pan piął po szczeblach doświadczenia... No śmieszne nieco podejście. Że niby książka od podstaw, ale z góry już plany o warsztatach... Po co to Panu, hm?

Szkoła fotografowania National