Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3041
Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wiedzcie, że ich awaria toalety to bullshit, a nie awaria.

Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku, a wczoraj widziałem jak pani z obsługi ją otworzyła swoim kluczem, załatwiła się i wyszła. Gdy zapytałem czy też możemy, to podkręciła głową, zamknęła toaletę i poszła robić kebaby... Ale jak się wkurzyłem, powiedziałem że tak nie będzie i zrobiłem fotkę tej kartki o awarii, to szybciutko otworzyła toaletę dla mnie i dziewczyny, po czym znów ją zamknęła i przed resztą klientów udają, że jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie #afera bo to robienie z klienta idioty. Kebab mają super, ale podejście z dupy.
macan - Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wied...

źródło: comment_1673772071TlMkyJJkcT5ohJbk8qw6KN.jpg

Pobierz
  • 143
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@korporacion: ?? Przecież napisałem wyraźnie że otworzyła dla mnie i mojej dziewczyny po mojej reakcji, po czym zamknęła dla reszty klientów. Toaleta działa, a ona mogła tam dla mnie robić cokolwiek, w dupie mam czy srala, sikała, czy się masturbowala.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 232
@macan: chodzi o to, że w lokalu powinna być osobna toaleta dla pracowników. Najwidoczniej jej nie ma, nikomu też nie chce się sprzątać obsranych ścian po #!$%@? plebsie jak ty, który się awanturuje że mają mu wielkiemu panu otworzyć kibel mimo awarii xDD co cię obchodzi ile ona trwa? Chodzisz tam żreć czy srać bo w domu tylko sławojka? Xd
@macan Emir w Radomiu to samo.
Jak babka zobaczyła że skacze z kumplem z nogi na nogę żeby nie zasikać podłogi to dała nam klucz. Z tym, że faktycznie muszla była troche rozwalona ale spokojnie szło się odlać.
@twojmlodszybrat: lol. Godzina 2 w nocy, siedzę na rynku w knajpie, w której płacę okolice 20zl za posiłek, który zjem w 15minut i mnie nie ma, mam chyba prawo skorzystać z toalety jak mnie przyciśnie w takich warunkach, o umyciu rąk, jak @killzone napisał nie wspominając.


@macan: jak ktoś tego nie rozumie to rzeczywiście przychodzi żreć jak świnia w chlewie a nie jeść. Jest 21 wiek, UE, ludzie... @twojmlodszybrat Kibla