Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3041
Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wiedzcie, że ich awaria toalety to bullshit, a nie awaria.

Toaleta jest zamknięta pod pozorem "awarii" od dobrego pół roku, a wczoraj widziałem jak pani z obsługi ją otworzyła swoim kluczem, załatwiła się i wyszła. Gdy zapytałem czy też możemy, to podkręciła głową, zamknęła toaletę i poszła robić kebaby... Ale jak się wkurzyłem, powiedziałem że tak nie będzie i zrobiłem fotkę tej kartki o awarii, to szybciutko otworzyła toaletę dla mnie i dziewczyny, po czym znów ją zamknęła i przed resztą klientów udają, że jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak dla mnie #afera bo to robienie z klienta idioty. Kebab mają super, ale podejście z dupy.
macan - Jakbyście byli w emer kebab na rynku we #wroclaw i by Was przycisnęło to wied...

źródło: comment_1673772071TlMkyJJkcT5ohJbk8qw6KN.jpg

Pobierz
  • 143
a nie sory Ty zawsze jak idziesz do restauracji to najpierw do Łazienki ręce umyć


@vladowme: tak, jak przed każdym posiłkiem, swoje dzieci też tego uczę. Jeśli to dla Ciebie jakaś abstrakcja to nie dogadamy się, bo brak Ci elemtarnych zasad higieny.
@macan: Kura w Warszawie nie ma toalety. Bylem srogo zaskoczony bo jedzenie maja dobre, wcale nie tanie. Wpadlem tam z zona jakis czas temu, zamowilismy jedzenie i nagle potrzebowalem skorzystac. Cala wizyta zepsuta bo oni toealety nie maja, powiedzialem ze niemozliwe bo lokal gastronomiczny musi miec, a oni ze lokal do jakiejs powierzchni miec nie musi. Ja takiego info nigdzie nie znalazlem. Finalnie wiem ze wiecej tam nie pojde bo slaba
@vladowme: zel antybakteryjny to nie to samo co mycie rak, polecam sie doedukowac.
mycie usuwa tez zabrudzenia mechaniczne, zel antybakteryjny tlko zabija czesc bakteri ktore potem i tak wcierasz w rece
@vladowme: moja zwyczajowa wizyta w kebabie zazwyczaj zaczyna się tak: jesteś poza domem od 6 godzin, masz na sobie jeansy i tshirt, dotykałeś w tym czasie rzeczy w autobusie, klubie, siadałes na piasku na plaży. W kieszeni masz klucze, telefon i portfel. Nie ma już miejsca na żel antybakteryjny… wchodzisz do miejsca, w którym jedzenie trzyma się rękoma… serio nie jest oczywiste ze potrzeba w takiej sytuacji zlewu?
@macan: Do tego miasta mają totalnie wywalone na toalety (tutaj muszę pochwalić malutki Szczucin który z jakiegoś powodu ma darmowe toalety na każdym kroku xd) więc lokale to jedyne miejsca gdzie można się cywilizowanie załatwić (mogą być nawet odpłatne chociaż mało kto nosi przy sobie drobne). Jak nie chce im się myć to niech zamontują toaletę kucana i myją ją kerherem.