Wpis z mikrobloga

@paranoidandroid: #!$%@? się psiknales w takim razie bo te aktualne wypusty kourosa ładnie pachną. A żart może się wziął ze starych batchy, aczkolwiek nie wiem bo nie wachalem starego kourosa. Osobiście zapach jeden z lepszych. Kouros to też jeden z najlepiej sprzedających się zapachów YSL.
@paranoidandroid: nie rozumiem tego fenomenu, że komuś to kostką do kibla pachnie. Dałem wielu ludziom powąchać kourosa w ciemno z dekanta i każemu sie podobało. Pachnie mydlanie, ale bardzo ładnie.
@MrExpendable: No tak. Mam tez wszystkie flankery lapidusa XD Stare batche Kourosa odpalam tylko jak jest goraco i wlacza mi sie klimat miami vice. Nowym to sie oblewam bez zastanowienia. Nawet komplementy za te zapachy dostaje.

A stare Kourosy to istne kameleony. Co skora to inaczej bedzie pachnial.

Wiem bo pelno znajomych testowalo
@MrExpendable: też powiem nieironicznie, w moim otoczeniu kuroń się bardo podoba (średnia wieku ~30). Więcej osób pytało i chwaliło niż o przykładowo Boisa. Posiadam nowszą butle, rocznik chyba 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eric2kretek brawo Mireczku! ten zapach to klasa,mam też Body i też całkiem dobry jest.
on bardzo zależy od skóry zależny jest, na mnie leży dobrze, ale potrafi się z skora niektorych osób gryźć.

A co do tego że czuć toaleta, to po prostu Kouros oraz Versace L'Homme były zapachami kopiowanymi często do kostek toaletowych.
Dlatego fantastyczny zapach Versace teraz jest sporadycznie noszony.