Wpis z mikrobloga

@uketrab: Wystarczy, że zobaczę pierwsze zdjęcia sportowych samochodów, jakiegoś gościa pod publiczke z laską. Ja #!$%@?, co to ma wspólnego z programowaniem/IT? Od razu widać, że gościu sprzedaje lifestyle albo tworzy taką otoczkę i jedyne czego możesz się od niego nauczyć to jak sprzedać kurs czy wcisnąć komuś kit, że też tak może żyć, wystarczy chcieć bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@uketrab: Wystarczy, że zobaczę pierwsze zdjęcia sportowych samochodów, jakiegoś gościa pod publiczke z laską. Ja #!$%@?, co to ma wspólnego z programowaniem/IT? Od razu widać, że gościu sprzedaje lifestyle albo tworzy taką otoczkę i jedyne czego możesz się od niego nauczyć to jak sprzedać kurs czy wcisnąć komuś kit, że też tak może żyć, wystarczy chcieć bro ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweLwiatko: a tutaj akurat źle
@AnonimoweLwiatko: Jasne, przecież to nie Ty jesteś autorem tematu, a moim zadaniem nie jest Ciebie przekonać do Waldka. Uważam że Twoje bezpodstawne oskarżanie go o scam źle świadczy o Tobie, a nie o Waldku.
Ja miałem okazję Waldka poznać, a Ty nie. Ja wiem jak działa jego biznes - tak byłem na Złotej 44, a Ty nie wiesz "ale się domyślasz" i przy tej okazji wypowiadasz się na temat o którym
@NoMoreTearsJustSmile: a czemu twierdzisz że to scam?


@uketrab: no pomyslmy. W 3 miesiace zostaniesz programista tak? Dluzej trwa kurs na kierowce TIRa. Przed slubem 6 miesiecy cwiczylem choreografie na 1 taniec z rozowa , a tu prosze cyk 3 miesiace i pracujesz w IT. Wez prosze Cie, to tak jak z jasnowidzami na 100 #!$%@? farmazonow jeden im sie sprawdzi. Tak samo na tych bootcampach zdarzaja sie ludzie z duzym
@uketrab: Znam się bo się kształciłem, mam pracę w IT, doszedłem od 2500 do "mitycznego 15k" to się wypowiem. Zgłębiałem też temat różnych guru, lifestyle'u i sprzedawaniu siebie w social mediach więc nie pieprz mi, że coś źle o mnie świadczy i nie mogę się wypowiadać. Mogę i będę. Odradzam wszelkie kursy nie prowadzone przez kogoś innego niż specjaliści w dziedzinie. Najszybciej na platformach do tego służących czyli Udemy/Skillshare czy nawet
@uketrab

a tutaj akurat źle myślisz, bo poznałem go osobiście i właśnie nie jest tak jak piszesz.


XDDD przecież ten typ jest żałosny i dziwię się, że w 2023 roku ktoś go jeszcze podziwia.

tak byłem na Złotej 44


Aaaa to zmienia postać rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD
Ps. Algorytmow i architektury systemow to was tam Waldek uczyl?


@borjaki: Nie jestem po kursie Waldka. Jestem od niego o 6 lat starszy i pracę w IT zacząłem sporo wcześniej od niego. Nigdy nawet z nim nie pracowałem. Poznaliśmy się w innych okolicznościach.
Myślę, że żeby wejść na projekt w IT nie musisz nie wiadomo ile się uczyć. Ważne jest, żeby ktoś kto cię w to wciąga przekazał Ci najważniejsze kwestie
Instagram twojego "Waldka" mówi mi, że koleś ma #!$%@? ego i lansuje się pod kogoś kto żyje tzw. "highlife". Ludzie potrzebują mentora, kogoś z kim mogą się utożsamić, a nie jakiegoś banana który się wybił w #!$%@? wie jaki sposób. Może zamiast tych pięknych zdjęć wrzucałby na pierwszą stronę demo swoich projektów, programów jakie napisał, zdjęcia z ekipami wybitnych programistów z jakimi pracował. Nie? Tak myślałem.


@AnonimoweLwiatko: IMO instagram Waldka to