Wpis z mikrobloga

@PoteznyMagWody: ale nikt tak nie mówi, wiadomo że jak chcesz coś osiągnąć w sporcie siłowym, czy sylwetkowym, to igła grubsza od sztangi musi być. Po prostu świadomi sterydziarze wiedzą, że jak się jest na poziomie amatorskim i się nie zarabia na tym pieniędzy albo chociaż zdobywa medali na wysokim poziomie, to nie opłaca się stosować dopingu.
@PoteznyMagWody: no zależy co chcesz robić i na jaką bombę. Bo prozdrowotna to nie jest i życia nie wydłuży. Większa bomba zwiększa na tyle Twoje możliwość, ze jeśli podchodzisz na serio do tematu, to czujesz się jak gówno.

Problem w tym, że mało kto wytrzyma przy małej bombie może 1-5 %; bo to normalne uzależnienie o podobnych mechanizmach. Tak samo jak nikt nie wyrwie dziewczyny jak #!$%@?, jeśli obecnie nie wyrywa.
@PoteznyMagWody: po głębszym zastanowieniu, to faktycznie ma mało sensu, ale jeżeli to jest Twój styl życia i masz perspektywy prowadzenia innych, robienia na tym kasy, to wtedy faktycznie bycie na bombie, to nic zdrożnego i wbijaj na zdrowie xD Oczywiście, jeżeli zdajesz sobie z potencjalnych konsekwencji.
@Pessos: podobnie, jak wyżej nikt nie mówi, że bomba nie daje nic - to takie trochę zbywanie tematu, ale jeżeli najpierw nie umiesz trenować
@PoteznyMagWody: dlugi czas spotykam sie z odradzaniem bomby przez sterydziarzy ale to kwestia bardziej opiekuncza. Wiele mlodych osob w wieku 16-20 wypytuje sie o bombe przy czym wygladaja jak suchoklatesy. Wiadomo, ze nie warto i taka odpowiedz otrzymuja.

Adepci silowni maja opinie jak moja zona, zaczniesz ze sterydami i za chwilę bedziesz wygladal jak burneika.
@PoteznyMagWody: Z drugiej strony jak ma się komuś polecać bombę, jak widać z daleka, że albo mu ta bomba nie jest potrzebna, albo wręcz mu zaszkodzi? A polecać bomby nie mogę, bo to groteskowe, by jakiś random z neta wpływał na tak ważną decyzję, jak ingerencja w czyjś układ hormonalny.
@Kasahara: Ja wytrzymuje na małej bombie. Zaczynałem brać pod koniec 2019 roku. Zawsze do testosteronu dodawałem jakiś dodatek (master lub
@PoteznyMagWody: mnie skręca jak czytam komentarze na jakiś #!$%@? sponsorowanych postach na Facebooku albo grupkach

- i co ze bierze sterydy myślisz ze wszystko samo się zrobiło?
- dzieciaku nie wiesz co mówisz, na sterydach musi dwa razy ciężej #!$%@? na treningach

XDDD