Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Froto: o też ciekawostka, bo kupiłem takiego Corsaira tylko białego w wersji 280X i właśnie podczas przekładki bebechów w AIO się coś #!$%@?ło i padła pompka.
Co to za wentyle? OEMowe z obudowy?
+ pytanko gdzie miałeś zamontowane chłodzenie? Bo ja w poprzedniej obudowie miałem zamontowane chłodnicą do frontu, wiatraki zasysały przez chłodnicę i nic się nie syfiło. Nie wiem czemu wszyscy montują odwrotnie poza tym, że ładnie wygląda, ale użytecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Froto: jakbyś dał wentylatory do góry nogami to byś miał tak jak opisałem - tym sposobem jest spoko, nie ma syfu, bo siatka przylega do chłodnicy od strony wejścia powietrza. Niestety wizualnie już gorzej, dlatego mam dylemat co zrobić jak przyjdzie zamówiony Kraken Z63. Najlepiej byłoby #!$%@?ć siatkę między wentyle, a chłodnicę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i Krakena chyba też dam na górę, bo karta graficzna
@Froto: Kurde. Pamiętam jak jeszcze ze dwadzieścia lat temu biegałem co łikend na giełdę komputerową. Tu wymiana na lepszą kartę,zakup ramu, sprzedaż dysku aby dopłacić i kupić większy itp.
Wieczorami taktowanie procka... Qwa grzeje się więc wypad w sobotę po lepszy wiatrak. Taki miedziany. Oj będzie się działo! Zasilacz nie z czarnej listy ;) i odpalamy benchmarka. Kolejne podkręcenie o kilka MHz i... Udało się!
Dziś gram na jakimś łapki za
Tylko ma sporą wadę, nie da się łatwo zdjąć szyby przednie, aby odkurzyć i dlatego jest zmieniana.

Procek AMD 7950X


@Froto: nowa obudowa bardzo dobra, mam taką, tylko czarną. Cicha, duża i elegancka. No i jak dla mnie brak tych świecących elementów na obudowie (lub możliwość wyłączenia) to zaleta. Zakup fajny. W co będzie grane na pierwszy rzut?