Wpis z mikrobloga

@Moonman: wystarczy odpowiednio docisnąć wtyczkę i nie ma problemu. Wyszło, że głównym problemem było wkładanie wtyczki na #!$%@?, a nie sama wada konstrukcyjna. Jedyne do czego się można doczepić nvidii to fakt, że nie ma żadnego kliku potwierdzającego, że jest odpowiednio włożone. Włożysz na wprost i do końca i nic się nie stanie nawet na nvidiowskiej przejściówce.
@Drmscape2: z mojej perspektywy wygląda to tak, że przyszła jedna 4090 z przejściówką - klikała. Wymieniłem, bo miała coil whine. Przyszła druga - też klikała. Potem zamówiłem natywny kabel 12vhpwr i też kliknął xD Te wszystkie kable mają tą zapadkę zabezpieczającą i to chyba mimo wszystko jest kwestia siły dociśnięcia wtyczki
Jeszcze doszł mi graty to co ze zdjęcia + ram i czekam na chłodzenie. Klawiaturę aktualnie mam tą samą i wziąłem na zapas, myszkę zmieniam bo chciałem mimo, że poprzednia dobra, a mam Glaive RGB Pro.
Oraz obudowa tym razem będzie biała bo nie ma dostępnych czarnych.

@rybak17: 1 - 14 349,00 zł o ile dostaniesz bo ten model praktycznie nie istnieje, można było wziąć inny tańszy (dużo tańszy), ale chciałem
Pobierz Froto - Jeszcze doszł mi graty to co ze zdjęcia + ram i czekam na chłodzenie. Klawiat...
źródło: comment_1673622299LW7n0ShgSdFgOmWkCdaGa7.jpg