Wpis z mikrobloga

@wiera87 ostatnio dokopalem sie do pelnego odcinka z tym fragmentem - z komentarzy wynikalo, ze to jakis byly bokser i strongman zwrocil mu uwage i gdyby nie obsluga, to z krzykaczem mogloby byc krucho - sam nie mam zdania, jednak najbardziej mnie smieszy, gdy podczas tej napinki typ przyspiesza, jakby koniecznie chcial dopiac serie przed konfrontacja xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co obsługiwać żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mega_Smieszek: xd siłownia to nie biblioteka. #!$%@? ciężarem zara nie będzie można stuknąć o stojak albo na airbiku #!$%@?ć bo ktoś chce w spokoju potrenować. Można ewentualnie zwrócić uwagę w spokojny sposób, co zakładam przyniosłoby lepszy efekt. A co do bycia zwierzem go wpisz w google frazę "pobił ratownika medycznego w Zabrzu" i się dowiesz kim był agresor. TFU na takich
@JokerBonifacy no ale gościu jest różnica jak będziesz sapać podczas końcowych serii przy siłowym wyciskaniu, a jak będziesz drzeć ryja kiedy nawet nie musisz tego robić, bo jak widzimy betoniara wyciskała ciężar rozmawiając xD