Wpis z mikrobloga

W miejscu do którego się przeprowadzam w tym roku jest opcja wykupienia na posesji garażu blaszanego, dwuspadowego 3.5m x 5 m, zamykany na kłódkę z zasuwą. Garaż stoi 12 lat na starych płytach chodnikowych 50cmx50cm. Nie widziałem ognisk korozji i blacha jest z tych grubszych, profile zamknięte itd - wszystko w ok stanie. Cena jaką zawołał to 4700 zł. Z jednej strony w internecie jest pełno ofert garaży po 2500-4000 zł z montażem jednak podobno jakość blachy itd często pozostawia wiele do życzenia. Zastanawiam się czy warto lub czy ktoś ma firmę godną polecenia z blaszakami?
Z jednej strony może udałoby się zbić do 4k, problem z głowy, wjeżdżam autem i mam spokój - gość zabrałby tylko swoje klamoty gdzieś w okolicach lipca. Nie wiem tylko czy 4700 za 12 - letni garaż to nie za dużo. Jeśli się nie zgodzę to facet będzie musiał z drugiej strony zawijać blaszak z posesji (płyty chodnikowe pewnie też zawinie, z relacji ludzi niby roszczeniowy cham, który oburzył się gdy poprzednia właścicielką za wynajem gruntu na jej posesji zwiększyła kwotę miesięczną z 70 zł na 90 zł - PO 11 LATACH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem do końca jak to otagować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdjęcie z internetu dla uwagi
#garaz #budownictwo #samochody #budujzwykopem #pytaniedoeksperta
Pobierz xEnzo - W miejscu do którego się przeprowadzam w tym roku jest opcja wykupienia na po...
źródło: comment_1673542377crRXuZ7sGMdCp4ZjPxa4oQ.jpg
  • 14
@Popularny_mis: Będzie, z opinii ludzi wyrwie co do ostatniej płytki, nie wiem gdzie to trzymać będzie bo w bloku mieszka. Ja go jeszcze na oczy nie widziałem ale negocjacje mogą być zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xEnzo: Poważnie? Za mniej zrobiłem sobie wylewkę i mi zamontowali nowy troszkę większy garaż. W dodatku drzwi mam otwierane do góry, a nie na boki. Moim zdaniem gość ostro przesadza z tą ceną, za nowy to by było sporo.
@xEnzo: no pierwsza odrzuci ale jak powiesz 4 k to zapomnij o 3,5 k...

Dla niego to koszt i problemy, dlatego może zejść sporo. Powiedz że widziales za 2-3 k z gwarancją...

I jeśli to coś co Ci się przyda to może odkupisz za 3-3,5.

Nie znam się na cenach wiec do przeliczenia czy warto bawić się.

Szczegolnie jezeli dooiero od lipca, to tez powinienes go liczyc za trzymanie klamotow.
@xEnzo: a jest tam chociaż jakaś wentylacja w tym blaszaku? bo ogólnie to większy pożytek będzie z tego że auto będzie stało na płytach chodnikowych niż z tego że będzie pod zadaszeniem, latem to nawet silnik ci nie wystygnie jak dobrze nagrzeje od słońca
@asiajasiabasia: @chodzacy_internet: @jakubz: @Hehehe115: @braksnu: Ogólnie wewnątrz widać, że wzmocnienia, profile są z grubszej blachy, metalu, spawane, nie na jakieś gównofarmery mocowania itd ale nadal prawie 5 kafli za garaż, który stoi 12 lat, z drzwiami otwieranymi jak |"wrota" zamykane na zasuw i kłódkę to chyba trochę, trochę za dużo.
Widziałem w necie opcje z garażowymi drzwiami na klucz w kolorze RAL za takie ceny, a jakieś