Wpis z mikrobloga

Daily przypomnienie, że:
- 33 % kobiet umawia się dla darmowego posiłku
- 80% kobiet wybiera jedynie top 20% meżczyzn
- pasztet 2/10 otrzymuje więcej wiadomości niż czad 9/10
- w Polsce najbardziej kukoldzki wiek emerytalny w EU
- stosunek samobójstw M do K w Polsce - jeden z najgorszych na świecie
- K trzeba dopłacać do emerytur z środków wypracowanych przez M
- K są częściej bezrobotne
- K stanowią ~80% absolwentów "gównokierunków"
- K częściej wykonują tzw. "bullshit jobs"
- K nie budują infrastruktury i nie dostarczają podstawowych zasobów
- K nie pracują w zawodach szkodliwych dla zdrowia i niebezpiecznych
- K mają "równe" prawa, ale w razie wojny wyjeżdżają za granicę
- parytety w zarządach, programy promujące kobiety, darmowe wejściówki

Brawo n0rmictwo! Wszystko w porządalu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przegrywy dupa cicho, idźcie w końcu pobiegać i na siłownię

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
Pobierz swiety_spokoj - Daily przypomnienie, że:
- 33 % kobiet umawia się dla darmowego posi...
źródło: comment_1673527768H4ZaT9t14Q4MbD78uxbPJ6.jpg
  • 16
@swiety_spokoj: 40 domów samotnej matki, żadnego domu samotnego ojca, 6x więcej funduszy jest przydzielane na leczenie raka piersi niż raka prostaty, 80% bezdomnych to mężczyźni, Mężczyźni otrzymują 60% dłuższe wyroki za te same przestępstwa co kobiety, Kobiety inicjują 80% wszystkich rozwodów
@swiety_spokoj:
Zabrakło najważniejszego

pomimo wielu udogodnień systemowych kosztem mężczyzn

kobiety nie potrafią robić jednej podstawowej rzeczy którą powinny według natury

rodzić i wychowywać liczne potomstwo (minimum 3 dzieci na każdą kobietę - nie 1.3)


Nawet ta wspaniała Skłodowska-Curie która robiła autentyczną karierę naukową urodziła 3 dzieci, z czego 1 zmarło.

Imo kobiet które nie rodzą nie powinno się traktować jako kobiet, ale jako mężczyzn - odebrać absolutnie wszystkie udogodnienia i wysyłać
- 80% kobiet wybiera jedynie top 20% meżczyzn


@swiety_spokoj: jakieś źródło?

Nie żebym negował ale bardzo mnie ciekawi teza, że zasada Paretto obowiązuje w tym przypadku :D

@ElektrizPL: dane z aplikacji randkowych, eksperymentów było wiele. Znajdziesz bez problemu nawet na YT.

@swiety_spokoj: odnosząc się merytorycznie, skąd dane z tego wpisu?

@Makowieciasto: GUS, statystyki zatrudnienia oraz kierunków kształcenia.

@swiety_spokoj: najbardziej mnie interesują te "gówno kierunki" i jakie to
@swiety_spokoj: znalazłem.
Link: https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a

Trochę na małej próbie wykonywany był ten eksperyment ale jeśli ktoś bierze Tindera za poważne źródło to wnioski wyglądają druzgocąco:

The Gini coefficient for the Tinder economy based on “like” percentages was calculated to be 0.58. This means that the Tinder economy has more inequality than 95.1% of all the world’s national economies.

According to this analysis a man of average attractiveness can only expect to be
@ElektrizPL: No to akurat już dawno zostało wytłumaczone przez hipergamię

Ogólnie tak jak pisałem, chodzi mi o ogólne źródło, bo jak się takie rzeczy podaje to zazwyczja powinno się dawać źródło, a żeby to służyło nauce i zrozumieniu a nie po prostu marnować czas liczbami
dane z aplikacji randkowych, eksperymentów było wiele. Znajdziesz bez problemu nawet na YT


@swiety_spokoj: To są przykłady anegodytczne, które tu nie działają, oczywiście jest racja z tym że kobiety na tinderze są więcej "warte" ale ogólnie lepszym źródłem są statystyki w większości przypadków

Większość rzeczy o których piszesz jest wszędzie, ale życie jest na tyle dobre w innych krajach że po prostu polacy mają #!$%@? i tyle ¯\_(ツ)_/¯

Chodzi mi o
@Makowieciasto: tak mnogą ilość eksperymentów z jednakowym wynikiem trudno nazwać dowodem anegdotycznym. Dowód anegdotyczny jest wtedy, gdy ktoś takie rzeczy ocenia na podstawie swoich znajomych albo jednego przegrywa, którego zna i ma dziewczynę więc blackpill obalony xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swiety_spokoj: stary ja wiem co to jest przykład anegdotyczny, pisze tylko że jedno ogromne cierpienie nie jest warte żadnego życia, dlatego w antynatalizmie przykłady anegdotyczne działają

Ogólnie antynatalizm to nie nauka a bardziej logika i to że się urodziłeś to nie było potrzebne (chyba że chcemy popisać o metafizyce, która nie ma żadnych dowodów na razie, metafizyka w takim sensie że istniejemy przed narodzinami)