Wpis z mikrobloga

@ch1va5: xD nie najlepiej od razu obie, tylko obie i koniec, tam w ogóle nie ma dyskusji o wymianie jednej sprężyny

@qeti: sprężyna, jedź na wymianę, jak mechanik w ogóle zaproponuje wymianę jednej, to z miejsca jedź do innego
@qeti: Wyglada na podkowę. Pewnie moc spadła co najmniej o jednego konia. A tak serio, nie strzela nic przy skręcaniu? Bo wyglada to na sprężynę, #!$%@? w dwóch miejscach. Ładnie!
@qeti: Masz szczęście, że to końcówka i oparło się na właściwym miejscu. Jakby pękła w połowie to prawdopodobnie przebiłoby Ci oponę. Gdyby tak się stało w trakcie jazdy to zrobiłoby Ci się ciepło....
@Jin: tego nawet nie idzie zauważyć, bo sprężyna pękła przy dolnym punkcie, gdzie jest 2 czy 3 razy zakręcona na prosto i nawet nic nie widać
@FoxX21:

A, wiem o co chodzi. Ja już bym się trochę bał tyle czasu jeździć na takiej zmęczonej sprężynie. Ale ja jestem trochę #!$%@?ęty na punkcie stanu technicznego, bo czasem lubię depnąć i wolę zginąć przez deficyt umiejętności, niż przez jakąś pierdołę mechaniczną.