Wpis z mikrobloga

@AgentGRU: związek z rozsądku a nie z miłości.

jak widac chlop ma cos w sobie, bo mama jego dziecka tez ładna typiara


@Bananada: bogaci się wiążą z bogatymi. Bogata babka nigdy sobie nie weźmie magazyniera za 4000 brutto, nawet jak będzie przystojny xD

Dziewczyna ma kasę i w miarę zabezpieczona przyszłość wiec nie musi szukać betabankomatu.


@Notes: kobieta czy biedna czy bogada zawsze szuka bogatego, bo czemu miałaby szukać
@AgentGRU: @Notes:
Po 1. to roxanka to gowniara, wiec tez nie bedzie racjonalna w swoich wyborach
2. Nic tu nie jest obalone, bo dalej kobiety patrza glownie na status i typ ma pewnie fajna robote.
Sam mialem 2 podobne przypadki, gdzie malolaty mnie olala dla chlopa nizszego, grubszego, cipy z charakteru, tylko dlatego, ze mial z pozoru bardziej prestizowa robote.
@AgentGRU: wasz blackpill umiera 5 sekund po wyjściu z reddita / wykopu / 4chana do świata rzeczywistego.

Nie mają znaczenia wasze pseudonaukowe wysrywy i fachowa nomenklatura którą do tej "ideologii" wymyśliliście, na końcu zostaje tylko toksyczny spierdox. Sam jak palec, bo nikt go nie lubi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dziewczyna ma kasę i w miarę zabezpieczona przyszłość wiec nie musi szukać betabankomatu.

@Notes: to zależy od skali wydatków, w jej przypadku raczej małe nie są xd
@AgentGRU: Nikt nie jest zbulwersowany tym że stary chłop jest z młodą dziewczyną? Że nią manipuluje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. prawdopodobnie przytył będąc w związku z nią, a wcześniej wyglądał dużo lepiej. Ale to tylko moja teoria, bo nie znam faktów, nie weryfikowałem tego