Wpis z mikrobloga

Ostatnia faza ubierania ulicy - reklama.
Kiedy ostatnim razem dowiedziałeś się o świetnym interesie z reklamy? Nigdy? Chcesz mi powiedzieć, że ktoś wydaje pieniądze na reklamę, żeby zarobić, a nie dać Tobie zarobić? Ciekawe.

Jeśli głównym celem giełdy jest robienie głupców z jak największej ilości ludzi, to teraz #nieruchomosci sięgają do ostatniego kręgu głupców - po ludzi wierzących w reklamy. Kupuj bo za rok sprzedasz drożej #kryptowaluty #ambergold #piramidafinansowa
Uda się byq na pewno - tylko proszę kup ode mnie tą wspaniałą okazje na wielkie zyski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ekonomia #kredythipoteczny #mieszkanie
BurzaGrzybStrusJaja - Ostatnia faza ubierania ulicy - reklama.
Kiedy ostatnim razem d...

źródło: comment_1673432133TbAhCtc1p2oopqn4YYRmvI.jpg

Pobierz
  • 14
nawet jeśli ceny spadną 50% i tak nie kupicie mieszkania @mickpl @BurzaGrzybStrusJaja


@JohanKuraSztraus: czemu nikt nie inwestuje w czasie kryzysu? Strach? Niepewność?
Okazuje się, że nie inwestują bo już zostali ubrani na górce i nie mają więcej pieniędzy bo musza spłacać miniratki na swoje wspaniałe inwestycje.
Czy jak spadnie to kupię? Pewnie najpierw wrzucę w akcje, a jak one odbiją to wtedy może kupię jakaś nieruchomość. Się zobaczy czy w ogóle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurzaGrzybStrusJaja: Mordo będziemy robić DCA typie nie warto czekać na jakąś konkretną liczbę. Ja będę kupował nieruchomość po prostu co tydzień, w końcu wyjdę na plus jak odbije.