Wpis z mikrobloga

Słyszałem historię, którą opowiadał jakiś gościu w pracy, o pewnej korporacji we Wrocławiu.
Całe piętro pracowników nagle poszło na zwolnienie lekarskie i okazało się, że wszyscy mieli żółtaczkę.
Powód? Firma miała gości z Indii, którzy zamiast używać papieru toaletowego, korzystali z kubków z kuchni do podmywania się wodą. Po użyciu tylko je płukali w zlewie, a potem inni pracownicy pili z tych samych kubków...


#indie #bekazpodludzi #pajeet #wroclaw #heheszki
  • 90
  • Odpowiedz
  • 802
@Davidozz niestety prawdziwe. Sam byłem świadkiem jak ciapaty leci z kubkiem do kibla i pozniej je tam zostawiali. Na pytanie o co biega wprost odpowiadali, ze do podmywania dupy. No i wybuchla afera dopiero jak ludzie sie pochorowali i wtedy przypomnieli sobie dlaczego.
  • Odpowiedz
@LiquidMoonLight tak, ale przebywali glownie w jednym miejscu z jednym zespolem i jakos szczęśliwie nie rozeszlo sie na więcej osób. Wiem, ze kilka osob pochorowalo sie a reszcie co przebywali w okolicy nakazali nie pojawiac sie w biurze przez kilka tygodni.
  • Odpowiedz
  • 100
@Nupharizar: przecież to zwierzęta jakieś xd no, ale jak Cejrowski pojedzie na wschód to pieprzy kocopoly jak to oni nie są czyści, bo się MYJĄ, a my ROZCIERAMY GÓWNO PAPIEREM
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 jest część wspolna ktora mozna używać. Duza część osob ma wlasne ale niektorzy zostawiaja na chwile po umyciu lub na noc, przyjelo sie, ze tych innych niz firmowe sie nie rusza bo sa prywatne. No ale ciapaty bierze co chce i ma dupie. A raczej ty masz jego dupe w gębie :D
  • Odpowiedz
@macan brak higieny po toalecie bardzo dobrze widać w takich korpo u niektórych nacji. Hindusi, Hiszpanie i Włosi. Brudasay jak cholera. Kto mial z nimi stycznosc to niechetnie podaje im reke.
  • Odpowiedz
W różnych korpo roznie to wygladalo. Zazwyczaj jest to kuchnia polaczona z jadalnia lub wydzielona kuchnia. Po dwie na piętro. Mowa tutaj o tradycyjnych biurowcach, nie tych w nowym stylu i współdzieloną przestrzenią z innymi firmami.
  • Odpowiedz