Wpis z mikrobloga

No i jeb, znowu. Codziennie nowy wypadek :/

Nie najeździłem się za dużo. Ledwie 500 km ponad pierwsze 1k km docierania i jazdy jak emeryt.

Gość wjechał na czerwonym. Świeży kierowca, prawie rok prawo jazdy. Nic mi ani jemu się nie stało.

Nagranie - https://youtu.be/pJf35-5JzVo

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai #wypadek #samochody
Pobierz cwlmod - No i jeb, znowu. Codziennie nowy wypadek :/

Nie najeździłem się za dużo. ...
źródło: comment_1673421951X9nXXjmKZjozVwt7acJ6gL.jpg
  • 98
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cwlmod: nie zamierzam dyskutowac z trolem. Jedynym swiatlem jakie uprawnia cie do pokonania skrzyzowania jest zielone. Jakiekolwiek inne nie daje ci pewnosci ze przejedziesz. Na 1000% wjechal na skrzyzowanie na czerwonym (można to policzyc). A ty jestes marnym trolem i ssiesz razem z tigerem stopy kobry nara.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cwlmod: ja zaorany? Chlopie, jesli jezdzisz samochodem to wez wyjmij prawko, wyrzuc do najblizszego kontenera na plastik i idz do koberki. Doskonale znam prawo. Pozatym gardze ludzmi ktorzy wielbia orlen, a widze ze ty ich tak uwielbiasz ze masz ich logo w avatarze wiec i obajtkowi #!$%@? XD
No i gadanie o strzałce można sobie wsadzić gdzieś, jak widzisz kogoś kto może się nie zachowywać zgodnie z przepisami (tak jak w tym przypadku) to powinieneś włączyć ograniczone zaufanie a Ty jedziesz i hamujesz metr przez gościem xD


@Rst00: Oddaj prawko bo zawału dostaniesz widząc auta skręcające warunkowo w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuba04: Skoro dla ciebie tam czas reakcji jest słaby to znaczy, że nie potrafisz interpretować sytuacji ¯\_(ツ)_/¯

Nie dało się uniknąć zderzenia z kimś kto nagle zmienia zdanie i zamiast skręcić jedzie prosto
@Rst00: Dostaniesz, bo sam piszesz o zwalnianiu jakbyś szykował się do takiej sytuacji. Współczuję jazdy w 100% stresie przez całe miasto bo każde skręcające auto to dla ciebie pewność kolizji dopóki nie udowodni inaczej xD