Wpis z mikrobloga

No i jeb, znowu. Codziennie nowy wypadek :/

Nie najeździłem się za dużo. Ledwie 500 km ponad pierwsze 1k km docierania i jazdy jak emeryt.

Gość wjechał na czerwonym. Świeży kierowca, prawie rok prawo jazdy. Nic mi ani jemu się nie stało.

Nagranie - https://youtu.be/pJf35-5JzVo

#motoryzacja #polskiedrogi #kolizja #stluczka #shithappens #hyundai #wypadek #samochody
Pobierz cwlmod - No i jeb, znowu. Codziennie nowy wypadek :/

Nie najeździłem się za dużo. ...
źródło: comment_1673421951X9nXXjmKZjozVwt7acJ6gL.jpg
  • 98
Nie dało się uniknąć zderzenia z kimś kto nagle zmienia zdanie i zamiast skręcić jedzie prosto


@cwlmod: weź nie gadaj takich pierdół xD wystarczyłoby żeby autor jadąc w nocy, przy śliskiej nawierzchni jechał normalnie 50 km/h lub nawet lekko poniżej skoro w rejonie są przejścia dla pieszych a już tym bardziej jak ktoś skręca w prawo nawet na strzałce warunkowej. Skąd masz pewność jaki pas zajmie po skręcie w prawo? Właśnie
@cwlmod: nie pewność kolizji ale po prostu defensywna i przewidywalna jazda. Podczas jazdy masz być skupiony ale Ty to jedziesz na wyjebce bo jedziesz przez miasto gdzie właśnie powinieneś być skupiony. Później tacy jak Ty jojczą że policja karze za wyprzedzanie na przejściu dla pieszych bo pewnie też masz problem z tym żeby ogarnąć co drugie auto robi na pasie obok xD
wystarczyłoby żeby autor jadąc w nocy, przy śliskiej nawierzchni jechał normalnie 50 km/h lub nawet lekko poniżej skoro w rejonie są przejścia dla pieszych a już tym bardziej jak ktoś skręca w prawo nawet na strzałce warunkowej.


@Rst00: To już widać jak słabym kierowcą jesteś jak na takiej szerokiej ulicy ty 50km/h jeździsz xD Jadąc środkowym pasem ja mam się przejmować że ktoś skręca? xD Czy ty w ogóle czytać jakie
@Rst00: Jakbyś wiedział co to jest jazda defensywna to byś wiedział, że jechałem defensywnie. Po twoich wcześniejszch wypowiedziach widać, że pojęcia o prowadzeniu auta to ty nie masz. Defensywna jazda to właśnie zjazd na środkowy pas żeby wpuścić skręcające auto. Gość w ostatniej chwili zmienił zdanie i pojechał prosto, a tego nie da sie przewidzieć
To już widać jak słabym kierowcą jesteś jak na takiej szerokiej ulicy ty 50km/h jeździsz xD


@cwlmod: tak, jest się słabym kierowcą bo jeździ się zgodnie z przepisami w takich warunkach xD Jakby była jasność, dobra widoczność, sucha nawierzchnia to możesz jechać sobie więcej jak lubisz płacić mandaty. No ale Ty pewnie z tych co jest droga zawalona śniegiem, błotem pośniegowym ale trzeba jechać minimum 60-70 km/h w mieście bo inaczej
Po twoich wcześniejszch wypowiedziach widać, że pojęcia o prowadzeniu auta to ty nie masz.


@cwlmod: to Ty rozbiłeś auto, nie ja więc o jakim Ty pojęciu prowadzenia auta mówisz? xDDD

Defensywna jazda to właśnie zjazd na środkowy pas żeby wpuścić skręcające auto.


@cwlmod: to się nazywa kultura jazdy, defensywna jazda to by była gdybyś w takich warunkach jechał jak normalny człowiek czyli 40-50 km/h i gdybyś patrzył na drogę i
Jesteś dzbanem roku jak na razie xD


@Rst00: Ty na pewno jesteś xD

akby była jasność, dobra widoczność, sucha nawierzchnia to możesz jechać sobie więcej jak lubisz płacić mandaty.

Widoczność dobra, nawierzchnia tylko wilgotna. Widać, że nie masz pojęcia o możliwościach auta. Zapraszam na tor to pokażesz co potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to Ty rozbiłeś auto, nie ja więc o jakim Ty pojęciu prowadzenia auta mówisz?
Widoczność dobra, nawierzchnia tylko wilgotna. Widać, że nie masz pojęcia o możliwościach auta. Zapraszam na tor to pokażesz co potrafisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: Ty za to masz pojęcie o możliwościach swojego auta xD Było widać na nagraniu jak sobie doskonale poradziłeś xD

Daj znać jak w ciebie coś wjedzie to też ci to samo napiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod:
@cwlmod: od momentu niezatrzymania się czarnego pojazdu minęło kilka sekund, gdzie się wtedy gapiłeś, czemu brak reakcji? Mogłeś uniknąć tej kolizji. Nie mówiąc o tym ze wjeżdżasz na późnym żółtym i nawet Ci noga nie drgnie… Zrób sobie przerwę od kierowania ziomuś bo Ciebie nie szkoda, ale komuś krzywdę zrobisz…