Wpis z mikrobloga

żeby uniknąć wypadku? Ja hamuje za każdym razem gdy widzę jak ktoś agresywniej dojeżdża lub nie widzę by hamował i to bez znaczenia czy mam zielone, jestem na rondzie czy to prosty odcinek drogi. W sytuacji jak Twoja, wjeżdżając na pomarańczowym, to już w ogóle obserwuje całe skrzyżowanie. Od ponad 10 lat nawet stłuczki nie miałem.


@pawel_187: A ha a gdzie to ktoś agresywnie dojeżdża?

Mam nadzieję, że już wiesz gdzie
  • Odpowiedz
A ha a gdzie to ktoś agresywnie dojeżdża?


@cwlmod: a gdzie widzisz żeby BMW hamowało? Dla mnie możesz tak jeździć będziesz wyłapywał wszystkich co są roztargnieni lub jeżdżą jak idioci, ale będziesz na pierwszeństwie. Twój samochód Twoja sprawa
  • Odpowiedz
@pawel_187: A gdzie widzisz by przyspieszało? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty masz w ogóle prawko? Powiedz mi czym bmw różniło się w tempie ruchu od kogoś kto skręca na strzałce?
  • Odpowiedz
Powodzenia w dyskusji z tym chorym człowiekiem :) Totalna miernota drogowa, a mądrzy się jakby zdobył kilka mistrzostw Polski :)


@piwakk: Hehe a witamy znowu hejterka i miernotę za kółkiem. Ja jestem średniakiem, ale przy tobie to może wyglądam na rajdowca xD
  • Odpowiedz
A gdzie widzisz by przyspieszało?


@cwlmod: żeby nie hamować musi przyspieszać?

Powiedz mi czym bmw różniło się w tempie ruchu od kogoś kto skręca na strzałce?


W tempie ruchu niczym szczególnym poza tym ze w ogóle nie hamował tak jak i Ty, ale ja nie wiedzę by „celował” w prawy pas. Tam nawet po uderzeniu widac znaki poziome namalowane pod katem właśnie do skręcających w prawo, a BMW ustawiło się pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cwlmod: że tak to określę, są tacy co mają szczęście nieszczęściu bo płacą składki i coś z tego mają, zaś ja place 9 lat i nikt nie chce mi sie przykleić do zderzaka.
  • Odpowiedz
ale ja nie wiedzę by „celował” w prawy pas. Tam nawet po uderzeniu widac znaki poziome namalowane pod katem właśnie do skręcających w prawo, a BMW ustawiło się pod sporym kątem i ktos chciał skręcić prawie 90 stopni w prawo? Jadąc tam oceniłbym ze chce jechać prosto

@pawel_187: No to cóż ja mogę poradzić na twoje oczy skory ty masz dar pregonicji wiesz czy ktoś skręca czy nie zanim skręci kierownice
  • Odpowiedz
@pawel_187: Aha czyli gość jedzie dłuższy kawałe bardzo powoli na prawy pasie i na czerwonym (ze strzałką) świetle a ty nie wiesz co on chce zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PapaStajl: No patrz, a ja miałem bmw e36 przez 4 lata i 3 szkody parkingowe się zdarzyły w tym czasie ¯\_(ツ)_/¯

Wszystko naprawione w aso dzięki kamerce ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Film sprzed dwóch lat.

hmmm coraz więcej wynalazców tego samego zdarzenia ? skąd oni się biorą ?

@Wytentegowany: @matabora: Smaczku tutaj dodaje fakt, że co prawda film sprzed dwóch lat ale to właśnie OP jest autorem nagrania, i już raz był rozjechany za bycie łamagą xD
  • Odpowiedz
@Pawu1on: Hehe nigdy nie zostałem rozjechany jak to ty nazywasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze tylko dzbany jak ty zostają zaorane bo nie znają przepisów ani nie potrafia zinterpretować sytuacji poprawnie
  • Odpowiedz
O, najgorszy kierowca na tym portalu (a może i w kraju) próbuje łapać atencję chwaląc się znowu swoim brakiem umiejętności. XD
  • Odpowiedz
Nie dość że dupa Cię piecze od 2 lat i przeżywasz co rusz ten wypadek, to jeszcze poświęcasz czas na takie krucjaty. No i to niby ja mam coś z głową xDDDD Lepiej spójrz w lustro xD


@Rst00: ej, ale miej litość dla przegrywa. To już musi być naprawdę wyższy level przegrywu, że musi swój stary wysryw ponownie wrzucać by zostać ponownie zaoranym. XD

A dodatkowo pisze:

Zawsze tylko dzbany jak
  • Odpowiedz