Wpis z mikrobloga

@TomaszA2: ja to cały czas słyszę, jak to firma kasy nie ma na podwyżki, non #!$%@? stop xD a później przynosisz rocznie im trzykrotność tego co ich kosztujesz (z podatkami, oprogramowaniem, sprzętem i innymi kosztami). Teraz się znowu zdziwią jak w przeciągu roku odejdzie im prawdopodobnie kilka z najbardziej pracowitych osób, które przyczyniają się do 60-70 przerobu całej grupy. Pozdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sliti666: #!$%@?, nigdy nie zrozumiem, ludzi, którzy nie potrafią przyjmować słów krytyki. Przecież chyba fajnie jest wiedzieć co się robi źle, żeby móc to poprawić i robić lepiej. Mnie to wkurza, że zazwyczaj jest w drugą stronę - ludzie krytykują za plecami i człowiek nawet nie wie, że coś robi źle.
@Urajah: przeczytałem twoje posty - jesteś mentalnym i korporacyjnym niewolnikiem. Wychowała Ciebie polska myśl managmentu, ze trzeba wchodzić w dupe i dawać dobry Feedback. I ten mityczny networking wewnątrz korporacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) - tu nie chodzi o dobre relacje, tylko trzeba wiedzieć gdzie isc by rozwiązać problem/pozyskać klientów. Prawdziwe zachodnie korpo tak nie wyglada, wszystko jest gra pozorów i liczą się tylko umiejętności i jaka