Wpis z mikrobloga

@ByczeqFernando: Uj, mam mocną psychę i mimo, że mnie wiele rzeczy denerwuje, to zachowuje spokój w życiu prywatnym i się nie stresuje kołchozem. W ciągu 6-10 lat mam nadzieje dojść do pozycji menago/dyrektora, a potem będe kombinował nad własnym biznesem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sliti666: ja to sie ciesze ze trafili mi sie tacy menago ze moge im powiedziec "twoj pomysl ssie mala azjatycka parowke" i oni to przelknął i poszukaja innych rozwiazań. Nikt sie nie obraża, nikt nie stroi fochów. Moze dlatego ze kazdy obiekt zarzadzany jest przez kobiety ktore są normalne.
@Gary91: U mnie zespół 7 osób z czego 6 to baby - godbless homeoffice. W biurze bym nie dał rady, ale raz na tydzień jestem w stanie przetrzymać 4h rozmowy o psach i thermomixie
@sliti666
Przeciez te feedbacki to jest pic na wode fotomontaz
Jako koordynator na sile musialem wymyslac wady pracownikow,bo gora musiala miec zawsze cos do poprawy.
Kazdemu mowilem,ze moga miec tbw i to jest tak naprawde pierdzenie dla pierdzenia.
@sliti666: @MyPhilosophy: Ale wy jesteście nieogary XDDD Jak w firmie ktoś was prosi o feedback to pewnie szykuje się do awansu. Musi zadać pytanie typu "points of improvement", ale wiadomo, że chodzi o to by ludzie dali im podkładkę pod awans i pisali same superlatywy. (Ja dokładnie tak miałem; w pytaniu o feedback pytanie o to co powinienem ulepszyć, a w samych feedbackach, że jestem zajebisty i tak trzymać -
@sliti666: na pewno była fochnieta? Ja bym po prostu zdobyla jakiś szacunek wobec takiej osoby ze potrafi powiedzieć coś konstruktywnego i z jest spostrzegawcza wiec odmówiłabym możliwe ze w pierwszej rozmowie trochę z dystansem ale to takim dystansem wynikającym z podziwu