Wpis z mikrobloga

Ja bym po prostu zdobyla jakiś szacunek wobec takiej osoby ze potrafi powiedzieć coś konstruktywnego i z jest spostrzegawcza wiec odmówiłabym możliwe ze w pierwszej rozmowie trochę z dystansem ale to takim dystansem wynikającym z podziwu


@IlawaNidzica: Jeżeli to jest korpo amerykańskie to to działa inaczej. Ogólnie jak masz skalę od 1-10 przy ocenie to 1-7 to oceny negatywne; 8 to neutralne; 9-10 to pozytywne. Jest to #!$%@?, ale tak działają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Urajah: nie, tak naprawde mowie wprost "ze ten pomysl wyglada jakby go wysral knur" ale nie chce tak sie tutaj wypowiadac. Czesto dyskutujemy dosc ostro i nikt się nie obraża. Krytyka czasem jest potrzebna.
@cybulion: Mam podobne podejście. Robimy biznesy, a nie bawimy się łopatką w piaskownicy. Nie potrzebuje rozmów motywujacych, dbania o moje samopoczucie itd. Ja dostaję hajs, wy moją pracę i nie bawimy się w sztuczne miłe słówka, tym na górze ma się hajs zgadzać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Urajah: bo widzisz szczerosc przy interesach ma duze znaczenie. Hamuje sie bo jestem po kilku banach XD
@sliti666: no to nam ma sie zgadzac, nad nami jest tylko mityczna centrala czyli trzech dyrektorow ktorzy potrafia w mailu podkreslic twoje slowa i dac komenta "nie bajeruj nie bajeruj, poszlo w #!$%@? nastepnego sie znajdzie"
@MyPhilosophy: Nie random, a ktoś z teamu w którym pracujesz.

Częścią pracy w teamie jest to, że się ze sobą nie zgadzacie i wychodzicie z innych założeń. To generuje konflikty i jest to naturalne. W końcu ktoś zna się na estetyce, a ktoś inny na kodzie itp itd. Ale tutaj de facto chodzi o to, żeby generalnie sobie pomagać, wspierać się itp itd. Tutaj OP na dobrą sprawę spalił most i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Urajah: powiem ci w sekrecie - bezposredni zleceniodawca jest z wyksztalcenia rolnikiem. Serio. XD ja nie wiem jak on sie znalazł w takim miejscu ale idzie mu świetnie, wychodzi na to ze ta branża ma wiele wspolnego z koszeniem owsa.
Na chwile znikl mi ten wpis jakas magia czy sie odwolalas ?
@Urajah: Dlaczego spaliłem most? Ktoś mnie prosi o to, żeby mu dać feedback bo chce się rozwijać, to mu daję... Mam swojemu TL powiedzieć, że robi sietnie rzeczy X, gdy tak naprawdę w niej ssie pałe? Proszę też o nie dopisywanie sobie 10 dodatkowych stanów faktycznych, tu nie chodzi o żaden awans, tu nie chodzi o coś co idzie do kadry menagerskiej...