Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałem dzisiaj pierwszy raz w życiu oddać krew i zostałem zdyskwalifikowany na stałe. Jestem w rozsypce i na jutro umówiłem się do lekarza rodzinnego, aby poddał mnie dalszej diagnozie i mną pokierował.

MASAKRA, tym bardziej, że musiałem zarazić się przypadkowo - nigdy nie uprawiałem jakiegokolwiek seksu oraz nie brałem narkotyków ze strzykawki. Alkoholu też nie lubię pić, ze względu na ogromnego kaca, wymioty żółcią itp. Teraz już wiem dlaczego.

Już mi się w życiu zaczęło powoli układać, nawet problemów z autem nie było, a teraz takie coś.

#krwiodawstwo #medycyna #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63bdb220bab6bef5c090af2c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Chciałem dzisiaj pierwszy raz w życ...

źródło: comment_1673380632prkhOhfZPtAVt25Y1feM3s.jpg

Pobierz
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: to się leczy. Ostatnio nawet dość skutecznie i już nie aż tak upierdliwie jak przedtem. Masz dużo szczęścia w tym wszystkim! Nie każdy nas WZW wykryte dostatecznie wcześniej. Z ciekawości... Jak to się stało, że nie byłeś szczepiony/a?
@AnonimoweMirkoWyznania: trzymaj się Miras, nie będzie łatwo ale to nie jest wyrok śmierci

Z ciekawości... Jak to się stało, że nie byłeś szczepiony/a?


@siona: szczepienia niemowląt na wzw b są obowiązkowe od 1994, wiesz jak (nie)działa u nas opieka zdrowotna - jeżeli urodził się wcześniej to musiałby sam pomyśleć o szczepieniu
@AnonimoweMirkoWyznania: głowa do góry - to nie wyrok. Mnie przy przetaczaniu krwi pod koniec lat '90 zarazili WZW C - po długiej i męczącej kuracji (wtedy eskeprymentalnej w PL) jestem zdrowy, nawet z ujemnymi PCRami. Będzie dobrze, pewnie podczas jakiegoś zabiegu w szpitalu się zaraziles, ale nie było to nawet konieczne
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem że to szokujące odrycie i wywróciło Ci zycie własnie do góry nogami. Ale patrz pozytywnie, jeśli nie wiedziałeś to znaczy że to wczesny etap choroby. Masz szczęście że tak szybko zdiagnozowany.

Nie bedzie łatwo ale wierzę że dasz sobie radę i wyjdziesz z tego.

Trzymam kciuki.