Wpis z mikrobloga

oglądałem filmik Patryka na Stalowego to tak jak z tym gino trochę mu się z tym gino. Ale zgadzam się z nim, ze Stalowy ma sylwestke średnia, dodatkowo to gość co się promował na kozaka + niby kilkanaście lat ćwiczy. Osobiście ćwiczę naturalnie ok. 10 lat i wyglądam TROCHĘ lepiej, mimo iz nie ćwiczę dla ładnej sylwetki (efekt uboczny).

#mikrokoksy
  • 20
@Alcadent: nie żebym go bronił, ale nie słyszałem zeby gdziekolwiek się promował na kozaka. Dwa- według was trzeba mieć formę typu mr.olimpia, zeby moc robić filmiki edukacyjne na yt? Idąc tą logiką można uznać Burneike i jego stejki za wartościowe źródło informacji
@Gordut: @Saprofit: @DywanTv: @Kasahara: no jeśli maxxuje zdjęcia pod książkę to chyba jednak chce się robić na kozaka albo przynajmniej chce nabierac licealistów na ebooka? Nie od dziś wiadomo, ze większość ludzi patrzy jak ktoś wyglada i traktuje to jako niejako poziom merytoryki danej osoby. Gdzie zaprezentowana przez niego merytoryka czyli ciało zdrowe, silne, wytrzymałe to tak naprawdę motywy dlaczego ja trenuje, wiec za to szanuje. Tylko na
@Kasahara: no wiem wiem. zczailem. Oklejke ma mocna ostatnio, tym bardziej ze widzi, ze każdy na kontraktach KFD, SFD, dostają walki we freakach za dobre siano, sprzedają książki, a on ze swoim black PR #!$%@? dostanie xD
@Alcadent: ogólnie to nie łykaj narracji patryka2137 bo to idiota, notabene dzięki niemu poczułeś się wywołany do tablicy żeby oceniać kogoś i porównywać się do niego. patryk na pewno ma wiedzę że w tym sporcie liczy się gen a jedzie po każdym jak po burej suce. mam dla Ciebie propozycję, leć do nowego jorku, przejdz się po brooklynie i zobaczysz murzynów co wybierają jedzenie ze śmietnika a wyglądają jak 30kg lżejszy
@matewoosh: teraz to ty od razu zakładasz, ze łykam jego narracje i na tej podstawie obalasz wszystkie argumenty xD. Nie poczułem się wywołany tylko widziałem, ze na wykopie się jarali ludzie jego sylwetka/jego osoba, stad ten post - zrozumieć czym się kierują. Pisałem wyżej, ze patryk to toxic, odnoszę się tylko do jego materiału, nie jestem jego fanem.
Patryk chyba nawet wspomniał, ze gen ma znacznie w tym materiale, to jest
@Alcadent:

stad ten post - zrozumieć czym się kierują


no okej, tego nie skumałem

zdjęcia nie były tak wymaxxowane (ludzie kupują oczami) + tani marketing, ze zrobił przecenę 100 zł na 50 zł i argumentuje, ze TYLKO DLA WAS, CHCE ŻEBYŚCIE SIĘ ZMIENILI I STAD PROMOCJA XD


każdy tak robi, wiadomo kto to łyka - najmłodsi

Mam nadzieje, ze trochę rozjasnilem

tak, rozjaśniłeś :)

swoją drogą przypomniała mi się książka deynn
@Alcadent: Patryk2703 to narcyz, który ma ewidentnie uraz do polskiej sceny fitness, ale w filmie miał racje, że stalowy wygląda jakby ćwiczył tylko te dwa miesiące, przygotowując do sesji zdjęciowej. Stalowy twierdzi, że wie jak zbudować dobrą sylwetkę, a jedyne co zrobił, to zredukował poziom BF do 10% i nabił lekko mięśnie na kilku wizytach na siłowni i elo pora na CSa. Ja wiem, że fake-naturale mocno wypaczyli obraz prawdziwego naturala,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
chyba większość ludzi z tagu #mikrokoksy zbudowała więcej mięśni naturalnie niż ten jutuber


@matiimakaka: Przypuszczam, że wątpię

Gdyby tak było to sylwetki tego typu byłyby tu wrzucane co drugi dzień, a nie dwa razy do roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiimakaka: No podejrzewam, że ten Stalowy również miał więcej mięśni kiedy miał np. 20% bf, a stracił je podczas docinania do tych ~8%.

Mała ilość ludzi, którzy wyglądają tak dobrze świadczy o tym, że nie jest to wcale takie proste.

Taki obraz branży fitness, że teraz każdy chłop czy laska której urosła dupa tworzy co 2 tygodnie ebooki na trening pośladków i rozpisuje diety, bo ludzie sami nie wpadną na pomysł,
@Beeercik: takie zdjęcie niewrzucane byłyby co chwile, bo nie kazdy wykopek ma do dyspozycji studio do zdjęć, gdzie by maxxowal swoją muskulaturę xD. A takiej sylwetki jak stalowy to nie ma co wrzucać, bo czym tu się chwalić i mówię to jako natural 10 letni, który wyglada niewiele lepiej