Wpis z mikrobloga

Nie za bardzo rozumiem co oni mają wspólnego z tą sraczką legislacyjną. Poza tym może to być tylko wizualizacja tych ustaw.


@koziol87: jeśli to wydrukowali, to mają tyle wspólnego, że zmarnowali tonę papieru i sporo tuszu na swoje populistyczne zagranie ¯\_(ツ)_/¯
Sami sobie strzelają w stopę - pokazują ludziom, że PiS intensywnie pracuje, że robią robotę, a nie to co poprzednicy.
Pokazaliby raczej ryzy (kartki?) tych projektów ustaw, które oni wnieśli do procedowania

@sklerwysyny_pl:

pokazują ludziom, że PiS intensywnie pracuje, że robią robotę, a nie to co poprzednicy.


To na poważnie?

Każdy średniorozgarnięty człowiek wie, że te wszystkie dokumenty i tak są w kąkuterze, więc sama ilość papieru nie ma tu znaczenia


Powiedz że żartujesz...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koziol87: Na to idą pieniądze z dotacji dla partii? xD Niech ktoś policzy ile druk tylu stron kosztował. No chyba że to są białe kartki
pokazują ludziom, że PiS intensywnie pracuje, że robią robotę, a nie to co poprzednicy.

To na poważnie?


Każdy średniorozgarnięty człowiek wie, że te wszystkie dokumenty i tak są w kąkuterze, więc sama ilość papieru nie ma tu znaczenia

Powiedz że żartujesz...


@eloyard: No przecież to zdjęcie jest dla wyborców PiS, nie dla lewaków (żaden faszysta ich i tak nie przekona) czy rurkowców (już przekonani)
@koziol87: Nie wiem czemu w tym temacie jest tyle srania na konfederacja i heheszków z Memecena. Inicjatywa oczywiście słuszna, a ja mam ból dupy, że za tą stertą papierów nie stoi Tusk z Trzaskowskim albo Hołownia. Albo że nie ma kampanii o cenach prądu przez które PiSowskie menele wysysają krew z Polaków.
@koziol87 ale problem inflacji legislacyjnej występuje wszędzie. Rozbudowany poziom stosunkow spolecznych i coraz większy stopień ich skomplikowania wymusza taka sraczkę.

To nie są czasy Mezopotamii że pół kodeksu karnego możesz załatwić stwierdzeniem oko za oko ząb za ząb.

Memcen jak zwykle robi wysryw dla fanów chłopskiego rozumu.
@Kapitalista777: Twierdziłeś, że PO nie ma programu, ja ci go pokazałem.

Może wrzucisz taki szczegółowy program partii, na którą ty zagłosujesz, żebyśmy wszyscy zobaczyli jak to powinno wyglądać?
@e_m_p:

Równe płace dla kobiet i mężczyzn

Dzięki walce ze stereotypami, transparentności wysokości wynagrodzeń, likwidacji barier

w awansach i wsparciu kobiet na rynku pracy, także w sektorach wysokopłatnych, zlikwi-

dujemy lukę płacową i emerytalną między kobietami a mężczyznami.


Aha

Dlatego wprowadzimy politykę antyprzemocową, która zagwarantuje

pełną wykonalność prawa, jednocześnie zapewniając skuteczną ochronę ofiar. Dotyczyć to

będzie nie tylko przemocy domowej, ale także przestępstw seksualnych i wszelkich innych

przejawów przemocy, łącznie z
@Parmenides69: Zrozum jedną prostą rzecz - ja nie oceniam tutaj programu bo może on się podobać albo nie, ale kłamstwem jest mówić, że go nie ma, skoro jest.

I do ciebie to samo pytanie co do poprzednika - Podziel się programem partii na którą głosujesz (albo takim, który uważasz za dobry), tam pewnie jest sam konkret ze wskazaniem źródeł finansowania, więc chętnie przeczytam.